Amerykański geniusz elegancji – ekosystem audio NZXT

Amerykańska firma NZXT ostatnimi czasy mocno zaczyna zalewać rynek swoimi produkcjami. Najpierw rebrand większości obudów z serii „H”, a teraz firma uderza w rynek peryferii komputerowych prezentując bardzo eleganckie produkty.

Jeszcze dostępne w pre-orderze słuchawki NZXT Aer, mikser NZXT Mxer oraz stand na słuchawki NZXT Stnd wyróżniają się eleganckim wyglądem, prostotą oraz jak przystało na firmę – jakością wykonania.

Słuchawki NZXT AER /fot. NZXT

Słuchawki NZXT AER

Tak naprawdę pod tą nazwą kryją się 2 ważące jedynie 291g zestawy słuchawkowe – o budowie zamkniętej NZXT AER, oraz otwartej NZXT AER OPEN. Na pokładzie każdej z par jest identyczne wyposażenie w postaci nauszników z ekoskóry, 40mm przetworników wysokiej jakości o paśmie przenoszenia 20Hz – 50kHz, a sama konstrukcja ma dać możliwość wyboru z której ze stron umieścić przewód, a z której mikrofon. Natomiast jeśli o niego chodzi – jest to pojemnościówka z funkcją aktywnej redukcji szumów. Ta opcja działa na takiej zasadzie, iż mamy wbudowany jeszcze drugi mikrofon który zbiera dźwięki z otoczenia i generuje przeciwfalę – sygnały z obu mikrofonów się niwelują, przez co w bardzo skuteczny sposób jest eliminowany szum – wręcz do zera. Headset ma być dostępny w kolorze czarnym, fioletowym oraz czarno-białym. W zestawie otrzymujemy splitter 1xjack męski – 2xjack żeński oraz adapter USB

Mikser audio NZXT MXER /fot. NZXT

Mikser NZXT MXER

Do zestawu producent proponuje inteligentny mikser audio, który jest wyposażony w przetwornik DAC od Wolfson obsługujący strumień audio wysokiej rozdzielczości 24bit/96kHz oraz zaawansowaną konwersję sygnału cyfrowego na analogowy. Mikser zapewnia szeroką scenę przez funkcje Nahimic 7.1 Surround symulując dźwięk przestrzenny na słuchawkach stereo. Urządzenie jest wyposażone w bardzo precyzyjny suwak stylizowany na tych studyjnych.

Stojak na słuchawki NZXT STND /fot. NZXT

Stojak na słuchawki NZXT STND

Stalowa, malowana proszkowo konstrukcja nie tylko zapewnia trwałość oraz elegancję ale również pewien świetny bajer. Parując NZXT Stnd z NZXT Mxer, w momencie odłożenia słuchawek na stojak dźwięk automatycznie przeniesie się na podłączone drugie źródło dźwięku – dla przykładu głośniki. Gdy je natomiast z niego zabierzemy – dźwięk powróci do muszli. Dostępny w czarnym, bądź czarno-białej stylu.

Wszystkie wspomniane wyżej produkty są zsynchronizowane z oprogramowaniem producenta NZXT CAM, pozwalając monitorować wiele przydatnych parametrów pracy. Przewidywana cena NZXT AER to $129.99, NZXT MXER $99.99, a NZXT STND – $49.99. Jak przystało na Amerykańskiego giganta – drogo, ale spodziewać się możemy wysokiej jakości zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Źródło: NZXT

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Samsung S21 FE vs S20 FE. Czy nowszy model jest warty dopłaty?

Szukasz nowego telefonu dla siebie lub swoich bliskich? Jednym...

Czym seria M Samsunga różni się od serii A?

Z roku na rok liczba wprowadzanych na rynek smartfonów...

Jak zainstalować presety do Adobe Lightroom?

Presety oraz profile do Adobe Photoshop Lightroom i Lightroom...

Wyjaśnienie RTP w sloty online

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest RTP w automatach,...

Pierwszy zwiastuj filmu John Wick: Chapter 4 już dostępny!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów serii John Wick....

Nowa wersja aplikacji Spotify na WatchOS

Posiadasz smartwatch z systemem WatchOS i korzystasz ze Spotify?...
0
Would love your thoughts, please comment.x