Aplikacja z ebookami – czyli dostęp do najlepszych książek zawsze i wszędzie

Aplikacja z ebookami – czyli dostęp do najlepszych książek zawsze i wszędzie

Nie od dzisiaj wiadomo, że czytanie książek zbawiennie wpływa na człowieka. Poszerza nasze horyzonty, rozwija wyobraźnię, ale także daje tak potrzebną rozrywkę i odpoczynek po codziennych trudach. Co jednak istotne, tradycyjne książki w postaci papierowej nie sprawdzają się w każdych warunkach, np. w zatłoczonej komunikacji miejskiej. W takich chwilach nieocenione okazują się aplikacje z ebookami i audiobookami…

  1. Czym jest profesjonalna aplikacja do czytania książek?
  2. Ebooki i audiobooki – komfortowy wybór
  3. Aplikacja dostępna na każdy tablet i smartfon
  4. Bestsellery i produkcje oryginalne

Niektóre badania dowodzą, że czytanie cyfrowych książek (niezależnie czy w postaci ebooków, czy audiobooków) działa w dokładnie ten sam sposób, co tradycyjne spotkanie z literaturą. Jednak to urządzenia mobilne towarzyszą nam dzisiaj praktycznie bez przerwy i to w warunkach, w których papierowe książki nie dają pełnego komfortu i mogą ulec uszkodzeniu. Naturalną tego konsekwencją jest szereg aplikacji z ebookami udostępnianych czytelnikom. Czym charakteryzują się najlepsze z nich? Nie czekaj i sprawdź już teraz!

Czym jest profesjonalna aplikacja do czytania książek?

Renomowana aplikacja z ebookami i audiobookami oferuje konsumentom cyfrowe książki – w pełni legalnie, z poszanowaniem praw autorskich. W zależności od konkretnej aplikacji mobilnej, dany tytuł jednocześnie można czytać/odsłuchiwać na jednym lub kilku urządzeniach, co doskonale sprawdza się w przypadku kont dzielonych z domownikami. Co istotne, same w sobie aplikacje są darmowe, lecz dostęp do bazy uzyskujemy po wykupieniu abonamentu (np. miesięcznego) lub zakupu pojedynczego tomu. Książkę możemy pobrać i cieszyć się nią offline.

Ebooki i audiobooki – komfortowy wybór

Wysokiej jakości aplikacja pozwala zarówno czytać ebooki, jak i i odtwarzać książki w formie audio. Dzięki temu oddamy się lekturze w komunikacji miejskiej w drodze do pracy, na siłowni, podczas jazdy autem, sprzątania czy przy wykonywaniu wszelkich innych codziennych czynności! Ponadto aplikacja z ebookami, jak np. Empik Go, udostępnia swoim użytkownikom tak popularne w obecnych czasach podcasty. Ilość oferowanych tytułów, w tym produkcji oryginalnych (dostępnych tylko na danej platformie) zadowoli nawet najbardziej wymagającego czytelnika.

Aplikacja dostępna na każdy tablet i smartfon

Konsumenci powszechnie zastanawiają się, czy konkretna aplikacja ebooki zadziała na ich urządzeniu mobilnym. Otóż pamiętajmy, że renomowane marki są kompatybilne z systemem Android oraz iOS, czyli oprogramowaniem najczęściej występującym w dzisiejszych smartfonach i tabletach. Co więcej, bez najmniejszych problemów zainstalujemy je na czytnikach ebooków (Kindle, inkBOOK PocketBook, GoBook), dzięki czemu cała nasza biblioteczka znajdzie się na jednym sprzęcie! Zanim jednak pobierzemy aplikację, sprawdźmy czy wersja oprogramowania systemowego np. na telefonie spełnia jej wymogi.

Bestsellery i produkcje oryginalne

Ebooki oraz audiobooki zyskały tak dużą popularność, że niemal każda nowa książka pojawiająca się na rynku wydawana jest w formie papierowej i elektronicznej. Więcej! – niektóre pozycje dostępne są tylko i wyłącznie w wersji cyfrowej. Wielu poczytnych pisarzy z Polski i całego świata coraz częściej promuje swoją twórczość właśnie w ten sposób: tworząc superprodukcje i audio seriale, w których występują profesjonalni, ulubieni aktorzy filmowi i teatralni. Czy można chcieć czegoś więcej?

Artykuł powstał we współpracy z Empik Go

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Przestrzeń naładowana technologią: Kreatywna inicjatywa Techie’s Space

Polska firma informatyczna Codete postawiła sobie ambitny cel -...

Niezbędne akcesoria do plotera drukująco-tnącego

Plotery drukująco-tnące to wszechstronne urządzenia, które umożliwiają zarówno drukowanie,...

Kilka faktów o bonusach i graniu w kasynach

Poznaj kilka faktów o kasynach online, o których nigdy...

Jakie elementy powinna posiadać najlepsza strona internetowa?

Najlepsza strona internetowa to taka, która jest optymalnie użyteczna...

Nowe trendy w systemach kontroli dostępu

Sektor bezpieczeństwa stopniowo przechodzi na szerszą gamę produktów i...
0
Would love your thoughts, please comment.x