More

  Nowa cześć uwielbianej przez graczy Astro Bot nie pojawi się na PSVR2?

  Możliwe, że już za dwa tygodnie zobaczymy nową grę z serii Astro Bot. Takie informacje krążą w sieci, a wszystko za sprawą Dealabs i znanego leakera Billbil-kuna. Według nich deweloper Team Asobi ma ogłosić najnowszą część uroczego robota w ciągu najbliższych 15 dni.

  Nowa część ma rozgrywać się na pustyni, a w grze pojawi się nowa postać – robot przypominający fenka pustynnego, podobnego do Astro.

  astro bot nie pojawi się na PSVR2
  fot. Sony

  Astro’s Playroom zadebiutował w 2020 roku jako gra na PS5, zdobywając uznanie za swoje innowacyjne podejście do kontrolera DualSense. Studio Team Asobi już od 2021 roku pracuje nad swoim „najbardziej ambitnym projektem”, co potwierdziły ogłoszenia o pracę. Wtedy też studio podkreślało, że nadchodząca gra będzie największa w jego historii.

  Astro Bot Rescue Mission, gra na PSVR z 2018 roku, zdobyła ocenę 9/10 i zaskarbiła sobie serca fanów.

  Czego się spodziewać?

  Plotki mówią, że nowa gra może nosić prosty tytuł Astro Bot i być dostępna wyłącznie na PS5. Mimo wcześniejszych spekulacji nie oczekuje się, że gra będzie wspierać PSVR 2.

  Zbliżające się Summer Game Fest to idealny moment na takie ogłoszenie, a także krążą plotki o letniej prezentacji PlayStation. Jednak do czasu oficjalnej zapowiedzi najlepiej zachować ostrożność i nie nakręcać się za bardzo.

  Zobacz też:
  TOP 10: Najlepsze gry na PSVR2 w 2024!
  PS5 Pro ulepszy obecne gry za pomocą Trinity Enhanced
  Jak połączyć kontroler PS5 z iPhone lub iPad?

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe