More

  Avatar 2 w oficjalnym zwiastunie. To robi naprawdę wrażenie

  20th Century Studios w końcu zaprezentowało oficjalny zwiastun filmu Avatar, na który czeka spore grono wielbicieli pierwszej części. Avatar: Istota Wody będzie naprawdę sporym wydarzeniem kinowym. To, co widzimy jest zapowiedzią mega rozrywki.

  Avatar 2 oficjalny zwiastun

  Postać Jacka Sully jest wciąż żywa w naszej pamięci. Ten niebieski bohater odegrał niezwykłą rolę w całym filmie. Nic więc dziwnego, że widzowie z niecierpliwością czekali na ciąg dalszy i w końcu się doczekali. Pierwszy zwiastun filmu Avatar: Istota wody w reżyserii Jamesa Camerona właśnie trafił do sieci. Zanim jednak to się stało, był dostępny tylko dla nielicznych osób, które wcześniej kupiły bilet na film Doktor Strange w multiwersum obłędu.

  Jeśli chodzi o obsadę produkcji Avatar 2: Istota wody to zoabczymy w niej aktorów z pierwszej części, czyli Sama WorthingtonaZoe Saldana i Sigourney Weaver. To oni przede wszystkim będą kontynuować historię Na’vi, rasy pozaziemskich humanoidów atakowanej przez ludzi. Nowe twarze, które zobaczymy w tej odsłonie filmy to: Kate Winslet, Michelle Yeoh, Jemaine Clement i Edie Falco. Akcja filmu ma rozgrywać się przede wszystkim w głębinach wód oceanu. Do jego nakręcenia została użyta całkiem nowa technologia stworzona do opanowania podwodnego rejestrowania scen.

  Avatar 2 kiedy premiera w kinach?

  Premiera filmu Avatar: Istota wody zapowiadana jest na 16 grudnia 2022 roku. Dostępna będzie tylko i wyłącznie na ekranach kin. Jednak jeśli nie jesteście fanami wyjść, seans w domu również będzie możliwy, jednak sporo później. Dzięki platformom SVOD będziemy mogli go obejrzeć w 2023 roku. Warto dodać, że produkcja Avatar 2 miała pojawić się w kinach już w 2014 roku, także trochę na to wydarzenie poczekaliśmy.

  Pierwsza część miała swoją premierę w 2009 roku i okazała się, niemalże od razu, wielkim sukcesem. Finalnie zdobywając trzy Oscary i stając się największym światowym hitem kasowym wszechczasów. Zarobki kształtowały się na poziomie 2,8 miliarda dolarów, co jest naprawdę imponującym osiągnięciem. Ciekawe jak będzie to wyglądało w przypadku części drugiej.

  Nowe