AVON i Women Startup Competition łączą siły i razem wspierają kobiety!

Marka Avon z pewnością jest znana każdej kobiecie. Od 130 lat towarzyszy ona kobietom wspierając je na ścieżce rozwoju zawodowego i osobistego. W tym roku AVON podejmuje kolejne działania na rzecz poprawy sytuacji kobiet i dziewcząt w Polsce. Poprzez współpracę z Women Startup Competition, chcą wspierać, nagradzać i inspirować nowe pokolenie przedsiębiorczych kobiet.   

W Europie kobiece startupy stanowią mniej niż 27%. Wśród inwestorów kobiety zajmują zaledwie 7%. Wyraźna różnica między płacami kobiet i mężczyzn wynosi  nawet 23%, a aż 52% kobiet nie posiada środków, które umożliwiłyby im założenie własnego biznesu. Z tych powodów AVON jeszcze bardziej pragnie wesprzeć kobiety. Rozpoczęcie współpracy z Women Startup Competition ma na celu podwyższenie ich samoświadomości i ułatwienie im rozwoju własnego biznesu.

W ramach współpracy AVON będzie koordynować działania firm w segmencie beauty. Marka zapewni nie tylko wsparcie finansowe, ale również rzetelną opinię, pomoc w sprawdzaniu aplikacji, a także zaopiniuje i oceni uczestników ubiegających się o nagrodę. Dla zwycięzców przeprowadzony zostanie specjalny program mentorski w ramach Innovation Incubator. Działania te będą miały na celu wsparcie w rozwoju biznesowym, rozszerzenie potencjału danej marki, a także będą idealną okazją do budowania relacji i dalszej, długofalowej współpracy.

Dzięki milionom Ambasadorek Piękna na całym świecie, AVON od lat wspiera kobiety na drodze do ich samorealizacji. Daje im możliwość pracy na własnych zasadach i warunkach oraz angażuje się na wielu innych płaszczyznach. Poprzez swoje działania i inicjatywy w ramach programu stand4her AVON pomaga ofiarom przemocy domowej, zwiększa dostępność badań USG piersi i promuje profilaktykę w walce z rakiem, podnosząc tym samym komfort, bezpieczeństwo i standard życia kobiet w Polsce. AVON stara się również motywować
i inspirować je do działania, pokazując im, że każda jest niesamowita na swój własny, wyjątkowy sposób.

Women Startup Competition jest organizacją typu non-profit założoną, aby inspirować, edukować i jednoczyć kobiety z całego świata, które wkraczają na rynek biznesu. Jak wskazują badania, założenie własnej firmy dalej stanowi większe wyzwanie dla kobiet. Women Startup Competition od pięciu lat przeprowadza serię konkursów w krajach europejskich. Pozwalają one raczkującym firmom prowadzonym przez kobiety na zbudowanie szerokiej sieci kontaktów, rozpoznawalność na rynku, jak również wsparcie mentoringowe, weryfikację swoich pomysłów i nawiązanie współpracy z innymi startupami. W ciągu ostatnich pięciu lat Woman Startup Competition zrzeszyło 750 przedsiębiorstw założonych przez reprezentantki z dziesięciu różnych krajów. Obie marki stawiają sobie za cel, aby do 2020 roku projekt stał się przedsięwzięciem globalnym.

Solidaryzacja kobiet i wspieranie ich przedsiębiorczości od lat przyświeca firmie AVON. Dlatego współpraca z Women Startup Competition, a tym samym poprawa sytuacji kobiet na rynku pracy stanowi kolejny, niezwykle istotny krok dla marki.

Rekrutacja do programu Woman Startup powered by AVON potrwa do 1 października 2019r.

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: https://www.f6s.com/6thwscsemifinalwarsaw/apply. Finał polskiej edycji odbędzie się 10 października.

Więcej informacji na temat współpracy AVON i Woman Startup Competition znajduje się na stronie: www.womenstartupcompetition.com.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Cooler Master Synk X — innowacyjny fotel oferujący nowy poziom immersji

Cooler Master już kilka miesięcy temu zapowiadał swój niecodzienny...

Kompaktowe lampy LED Zhiyun Molus

Chińska marka właśnie wzbogaciła swoją ofertę o kolejną propozycję...

Co wpływa na ceny nieruchomości w Polsce w 2023 roku?

Ceny nieruchomości w Polsce to temat, który od dłuższego...

Obiektywy Irix Cine dostępne z mocowaniem Fujifilm X

Irix do tej pory nie obejmował swoim wsparciem aparaty...

Kursy walut na żywo – jak można śledzić aktualne wahania na giełdzie?

Interesujesz się rynkiem walutowym już od dłuższego czasu? A...

Nowe, bardzo stylowe lampy LED klasy premium od Hobolite

Polski rynek fotograficzny wzbogacił się właśnie o nową markę...
0
Would love your thoughts, please comment.x