AVON i Women Startup Competition łączą siły i razem wspierają kobiety!

Marka Avon z pewnością jest znana każdej kobiecie. Od 130 lat towarzyszy ona kobietom wspierając je na ścieżce rozwoju zawodowego i osobistego. W tym roku AVON podejmuje kolejne działania na rzecz poprawy sytuacji kobiet i dziewcząt w Polsce. Poprzez współpracę z Women Startup Competition, chcą wspierać, nagradzać i inspirować nowe pokolenie przedsiębiorczych kobiet.   

W Europie kobiece startupy stanowią mniej niż 27%. Wśród inwestorów kobiety zajmują zaledwie 7%. Wyraźna różnica między płacami kobiet i mężczyzn wynosi  nawet 23%, a aż 52% kobiet nie posiada środków, które umożliwiłyby im założenie własnego biznesu. Z tych powodów AVON jeszcze bardziej pragnie wesprzeć kobiety. Rozpoczęcie współpracy z Women Startup Competition ma na celu podwyższenie ich samoświadomości i ułatwienie im rozwoju własnego biznesu.

W ramach współpracy AVON będzie koordynować działania firm w segmencie beauty. Marka zapewni nie tylko wsparcie finansowe, ale również rzetelną opinię, pomoc w sprawdzaniu aplikacji, a także zaopiniuje i oceni uczestników ubiegających się o nagrodę. Dla zwycięzców przeprowadzony zostanie specjalny program mentorski w ramach Innovation Incubator. Działania te będą miały na celu wsparcie w rozwoju biznesowym, rozszerzenie potencjału danej marki, a także będą idealną okazją do budowania relacji i dalszej, długofalowej współpracy.

Dzięki milionom Ambasadorek Piękna na całym świecie, AVON od lat wspiera kobiety na drodze do ich samorealizacji. Daje im możliwość pracy na własnych zasadach i warunkach oraz angażuje się na wielu innych płaszczyznach. Poprzez swoje działania i inicjatywy w ramach programu stand4her AVON pomaga ofiarom przemocy domowej, zwiększa dostępność badań USG piersi i promuje profilaktykę w walce z rakiem, podnosząc tym samym komfort, bezpieczeństwo i standard życia kobiet w Polsce. AVON stara się również motywować
i inspirować je do działania, pokazując im, że każda jest niesamowita na swój własny, wyjątkowy sposób.

Women Startup Competition jest organizacją typu non-profit założoną, aby inspirować, edukować i jednoczyć kobiety z całego świata, które wkraczają na rynek biznesu. Jak wskazują badania, założenie własnej firmy dalej stanowi większe wyzwanie dla kobiet. Women Startup Competition od pięciu lat przeprowadza serię konkursów w krajach europejskich. Pozwalają one raczkującym firmom prowadzonym przez kobiety na zbudowanie szerokiej sieci kontaktów, rozpoznawalność na rynku, jak również wsparcie mentoringowe, weryfikację swoich pomysłów i nawiązanie współpracy z innymi startupami. W ciągu ostatnich pięciu lat Woman Startup Competition zrzeszyło 750 przedsiębiorstw założonych przez reprezentantki z dziesięciu różnych krajów. Obie marki stawiają sobie za cel, aby do 2020 roku projekt stał się przedsięwzięciem globalnym.

Solidaryzacja kobiet i wspieranie ich przedsiębiorczości od lat przyświeca firmie AVON. Dlatego współpraca z Women Startup Competition, a tym samym poprawa sytuacji kobiet na rynku pracy stanowi kolejny, niezwykle istotny krok dla marki.

Rekrutacja do programu Woman Startup powered by AVON potrwa do 1 października 2019r.

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: https://www.f6s.com/6thwscsemifinalwarsaw/apply. Finał polskiej edycji odbędzie się 10 października.

Więcej informacji na temat współpracy AVON i Woman Startup Competition znajduje się na stronie: www.womenstartupcompetition.com.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Smartfon z mocną baterią? Poznaj możliwości Galaxy A13

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie najbardziej...

Samsung S21 FE vs S20 FE. Czy nowszy model jest warty dopłaty?

Szukasz nowego telefonu dla siebie lub swoich bliskich? Jednym...

Czym seria M Samsunga różni się od serii A?

Z roku na rok liczba wprowadzanych na rynek smartfonów...

Jak zainstalować presety do Adobe Lightroom?

Presety oraz profile do Adobe Photoshop Lightroom i Lightroom...

Wyjaśnienie RTP w sloty online

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest RTP w automatach,...

Pierwszy zwiastuj filmu John Wick: Chapter 4 już dostępny!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów serii John Wick....
0
Would love your thoughts, please comment.x