More

  Bananki.pl – graj i zdobywaj nagrody

  Uwielbiasz gry online? Strona Bananki.pl wydaje się być idealną opcją dla Ciebie. To miejsce, gdzie podczas zabawy można poznać wirtualnych znajomych, a jednocześnie zgarnąć interesujące bonusy. Wszystko odbywa się na jasnych i zrozumiałych zasadach. Pierwszym krokiem jest utworzenie własnego konta użytkownika. Rejestracja trwa zaledwie kilka minut, więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem.

  Czym są bananki?

  Bananki to waluta obowiązująca na opisywanej stronie. Po zgromadzeniu wymaganej ilości można dokonać wymiany na różnorodne bonusy m.in. gry, sprzęt elektroniczny, dodatki do gier. Co należy zrobić? Wystarczy jedynie się zarejestrować oraz grać/testować gry. Nie jest tutaj wymagana żadna inwestycja. Trzeba jednak wspomnieć, że portal narzuca na nas pewne zadania do wykonania. Dla prawdziwym miłośników gier online ich realizacja nie będzie jednak żadnym problemem. Czynności, które musimy wykonać są różnorodne – zarówno prostsze, jak i trudniejsze. Ponadto możemy tworzyć autorskie poradniki oraz recenzje. To świetny sposób na to, aby podzielić się zgromadzoną wiedzą ze społecznością. Dodatkowo możemy gromadzić znajomych. Warto wspomnieć, że najpopularniejsze osoby mogą liczyć na więcej. Sława w serwisie pozwala czerpać korzyści (bananki) z reflinków. Jest to forma promocji, która nie wymaga od nas żadnych ruchów. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy cenią sobie proste i sprawdzone metody „zarabiania”.

  Jak pozyskać bananki?

  Bananki, które w przyszłości możemy wymienić na nagrody, pozyskuje się na kilka różnych sposobów. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Najszybciej zdobędziemy je, wykonując rozmaite zadania w grze np. MovieStarPlanet. Wybierając produkcję, która jest zgodna z naszymi upodobaniami, mamy pewność, że czas zleci szybko, a jednocześnie przyjemnie. Kolejnym sposobem jest tworzenie artykułów – najczęściej poradników lub opisów gier. Początkowo teksty nie są zwykle zbyt trudne w napisaniu, gdyż w głowie mamy wiele treści, które chcemy przekazać. Po pewnym czasie może jednak okazać się, że brakuje nam kreatywności, a więc stworzenie wpisów zajmie nam nieco więcej czasu. Pomimo tego jest to znakomity sposób na pozyskanie sporej ilości bananków. Ostatnią metodą jest promocja portalu za pomocą linków referencyjnych.

  Jak zdobyć bonusy bez wysiłku?

  Linki referencyjne to skuteczny sposób na to, aby zdobyć bananki, a jednocześni nie przemęczać się. Wystarczy jedynie pozyskiwać osoby, które dokonają rejestracji poprzez przesłany przez nas link. Za każdego nowego użytkownika otrzymamy kilkaset bananów. Ponadto możemy także liczyć na procent zdobytych przez tę osobę bananków. To doskonała opcja dla tych, którzy mają możliwość dotarcia do dużej liczby potencjalnych użytkowników. Zwykle korzystają z niej ci, którzy posiadają popularne konto w mediach społecznościowych, czy też na portalach rozrywkowych. Bardzo szybko można zgromadzić banany, które można wymienić na m.in. konsolę PS4.

  Nowe