More

  Barbie zdobywa już trzeci najlepszy wynik Box Office w 2023 roku! Jak radzi sobie Oppenheimer?

  Przygoda w świecie Barbie w reżyserii Gret Gerwig trwa, a wyniki finansowe nie pozostawiają wątpliwości – Barbie jest fenomenem tego  roku! Po zaledwie dwóch weekendach od premiery, film z nominowaną do Oscara Margot Robbie i utalentowanym Ryanem Goslingiem w roli głównej, przekroczył już imponujący próg 774,5 mln dolarów, czyniąc go trzecią najbardziej dochodową produkcją roku 2023!

  Na czele zestawienia nadal trzyma się Super Mario Bros, które zarobiło 1,35 miliarda dolarów, a tuż za nim Strażnicy Galaktyki 3 z wynikiem 844,9 mln dolarów. Czy jednak Barbie ma szanse na zdobycie pierwszego miejsca? Wzrost dochodów tygodniowo sugeruje, że przyszły weekend może dostarczyć odpowiedzi na to pytanie!

  Oppenheimer – Mocna rywalizacja na ekranach kin

  Nie tylko Barbie podbija kinowe sale, ale także film Oppenheimer Christophera Nolana. Produkcja o życiu J. Roberta Oppenheimera, dyrektora programu Manhattan, odpowiedzialnego za rozwój broni jądrowej podczas II Wojny Światowej, okazuje się poważnym konkurentem na światowym box office. Obecnie film zarobił już blisko 400,4 mln dolarów i wciąż przyciąga widzów swoją głębią i unikalnym przekazem.

  W trwającym zaledwie 3 godziny seansie, Oppenheimer prezentuje nie tylko postać naukowca i jego wkład w fizykę, ale także ukazuje jego osobiste zmaganie się z wyborami, które miały ogromny wpływ na ludzkość. Fascynująca historia, doskonała gra aktorska i mistrzowskie wykonanie Nolana podbijają serca widzów na całym świecie.

  Barbie vs. Oppenheimer – Dwaj giganci na ekranie

  Obie produkcje cieszą się olbrzymim powodzeniem, a ich dochody wciąż rosną. Wspaniałe widowisko Barbie oraz głębia przekazu Oppenheimera to dowód na to, że kino wciąż ma wiele do zaoferowania. Obydwa filmy z pewnością zapiszą się na długo w historii światowego kina.

  Nowe