More

  Bądź modny na lato – Biedronka wprowadza swoją kolekcję ubrań

  Biedronka przez lata zyskała na rozpoznawalności. Charakterystycznego owada zna już chyba każdy. Nic więc dziwnego, że popularny dyskont postanowił wykorzystać tę sytuację na swoją korzyść. W ślad za markami takimi jak Gucci, Versace czy Louis Vuitton, Biedronka postanowiła wprowadzić do sprzedaży pierwszą w swojej historii kolekcję ubrań sygnowanych logotypem sieci.

  Kolekcja otrzymała nazwę Biedronka Fan Collection. Dostępna jest już od 4 lipca br., w sklepach sieci. W jej skład weszły wypasione bluzy, kolorowe sneakersy, t-shirty oraz modne klapki i skarpetki.

  Biedronka wprowadza swoją kolekcję ubrań

  Limitowaną kolekcję ubrań sieć zdecydowała się wprowadzić po raz pierwszy. Na każdej części garderoby pojawi się rozpoznawalne logo. Ubrania posiadają charakterystyczne barwy dla marki, czyli głównie jest to żółty oraz czerwony, z elementami czerni. Design wakacyjny, w sam raz na lato i wakacje.

  W skład linii Fan Collection weszły bluzy i t-shirty – męskie oraz damskie. Znajdziemy także popularne „skiety” a także klapki. Jednak to nie wszystko — Biedronka w kolekcji ma również sneakersy. Każdy element oczywiście idealnie dopasowany do siebie. A skąd pomysł na taką kolekcję?

  Przez lata obserwowaliśmy trendy, a teraz odpowiadamy na zapotrzebowanie i komentarze naszych klientów. Własna linia odzieżowa była dla nas naturalnym krokiem w kierunku rozwoju oferowanego przez nas asortymentu modowego. Wierzymy, że ubrania z pierwszej serii Fan Collection stworzone w duchu streetwear będą hitem letniego sezonu.

  Jakie są ceny i dostępne rozmiary ubrań z Biedronki?

  Skarpetki sprzedawane są w zestawie składającym się z 2 par a ich cena to 14.99 zł. Dostępne rozmiary to: 35-38, 39-42 i 43-46. Klapki to idealne połączenie ze skarpetkami, dostępne są w różnych kolorach. Wyposażone w antypoślizgową podeszwę. Ich rozmiary to od 36 do 45.

  Nie możemy również zapomnieć o sneakersach, w sam raz na spacery. Dostępne w rozmiarach od 36 do 45, a ich cena to 64.90 zł za parę. Oprócz tego kupimy także bluzy w kolorach: czarny, czerwony, żółty i szary. Dostępne rozmiary to od S do XL, a ich cena to 49,99 złotych. Każda bluza posiada kaptur oraz kieszeń typu kangurek. Całość stylizacji uzupełnimy T-shirtem, damskim lub męskim. Te zakupimy po 24.99 złotych. Do wyboru są cztery różne kolory oraz rozmiary od S do XL.

  Nowe