More

  Co oznaczają różne kolory znaczników na Twitterze?

  Twitter od zawsze stosował znaczniki w celu weryfikacji kont znanych osobistości, marek, firm i dziennikarzy. Jednak po przejęciu serwisu przez Elona Muska i wprowadzeniu płatnej subskrypcji Twitter Blue, system weryfikacji uległ zmianie.

  Co oznaczają różne kolory znaczników i jak je zrozumieć?

  Niebieski znacznik na Twitterze

  Niebieski znacznik to symbol weryfikacji, którym oznaczane były konta znanych osobistości i autentyczne konta firm. Jednak po wprowadzeniu subskrypcji Twitter Blue, niebieski znacznik został rozszerzony na płatnych subskrybentów. Oznacza to, że nie zawsze można polegać na nim podczas weryfikacji, czy konto jest autentyczne.

  Złoty znacznik na Twitterze

  Złoty znacznik jest oznaką weryfikacji dla oficjalnych kont biznesowych, które uczestniczą w programie Twitter Verified Organizations. Subskrybenci programu płacą miesięczną opłatę w wysokości 1000 dolarów i otrzymują w zamian znacznik, dodatkowe funkcje Twitter Blue oraz możliwość dodawania kont partnerskich.

  Szary znacznik na Twitterze

  znacznik na Twitterze

  Szary znacznik oznacza konta rządowe lub oficjalne organizacje. Wśród szarych znaczników można znaleźć takie konta, jak konto prezydenta USA Joe Bidena, a także organizacje wielonarodowe, takie jak Organizacja Narodów Zjednoczonych czy Światowa Organizacja Zdrowia.

  Nowe