More

  Co to jest Autodoładowanie w Orange?

  Jesteś klientem Orange na kartę i czasem zdarza Ci się zapomnieć o doładowaniu swojego numeru, lub Twoich bliskich? Mamy proste rozwiązanie tego problemu. Choć opcji na to, jak doładować konto Orange jest wiele, bo możesz zrobić to zarówno stacjonarnie, jak i przez internet, to dzięki usłudze Autodoładowanie Orange w ogóle nie musisz zawracać sobie głowy doładowaniami. Bo… zrobią się same! Wystarczy, że aktywujesz Autodoładowanie Orange. Jak doładować konto w Orange automatycznie? Dowiesz się z tego artykułu!

  Autodoładowanie Orange – już nie musisz pamiętać o doładowaniu

  Autodoładowanie Orange to usługa, dzięki której nie musisz już pamiętać o tym, by doładować swój telefon. To rozwiązanie sprawdzi się dla każdego, kto ceni sobie swój czas, w tym dla osób, na których głowie spoczywa pamiętanie o doładowaniu telefonów także ich bliskich (np. dzieci, rodziców czy dziadków).

  Autodoładowanie Orange jest wygodną i bezpieczną opcją, dzięki której Twój telefon doładuje się sam, kiedy tylko kwota, którą masz na koncie, spadnie do ustalonego przez Ciebie wcześniej stanu konta. Posiadanie telefonu na kartę może być więc jeszcze prostsze, niż dotychczas, a to wszystko w bezpieczny sposób! OK, ale jak dokładnie doładować konto w Orange z wykorzystaniem automatu? Jak to tak właściwie działa?

  Jak doładować konto Orange automatycznie?

  Aby zacząć doładowywać konto w Orange automatycznie, wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę usługi Autodoładowanie Orange:  https://doladowania.orange.pl/auto-doladowanie i jednorazowo wykonasz kilka kroków.

  Po pierwsze: logujesz się do swojego konta klienta na doladowania.orange.pl (lub je rejestrujesz, jeśli jeszcze go nie masz). Kiedy już to zrobisz, wybierasz opcję Autodoładowanie Orange i przechodzisz do jej aktywacji. Najpierw ustalasz parametry usługi, czyli podajesz numery, dla których chcesz włączyć Autodoładowanie Orange. Wybierasz także kwotę doładowania, która ma trafiać na Twój telefon oraz podajesz stan konta, poniżej którego usługa ma doładować telefon za Ciebie. Ostatnim krokiem jest już tylko dodanie i zapisanie karty płatniczej, z której usługa będzie mogła pobierać środki na doładowanie.

  Autodoładowanie Orange to wygodne, bezpieczne rozwiązanie. Kiedy stan Twojego konta spadnie do wybranej kwoty, Twój telefon po prostu doładuje się sam. W każdej chwili możesz zmienić parametry lub całkowicie wyłączyć usługę. Możesz także usunąć dane swojej karty, jeśli uznasz, że nie chcesz już korzystać z takiej formy doładowywania telefonu w Orange. Usługa jest bezpłatna, więc możesz aktywować ją w dowolnym momencie! Czy może być prościej?

  Jeżeli zastanawiasz się jak doładować konto w Orange bez konieczności doładowywania do samodzielnie, to opcja Autodoładowania Orange jest właśnie dla Ciebie!

  Artykuł sponsorowany

  Nowe