More

  Czy każdy iPhone da się naprawić?

  Smartofny to urządzenia, z których korzystamy praktycznie bez przerwy. Ciągle mamy je pod ręką i intensywnie je użytkujemy, a to sprawia, że są bardzo narażone na różnego rodzaju uszkodzenia. Nie ma co ukrywać, nowoczesne telefony mimo starań producentów wciąż są bardzo delikatne. Jednak, czy jeśli coś im się stanie, będzie to oznaczało koniec ich sprawności?

  Choć nowoczesne telefony nie pozwalają już na tak szybki dostęp do wnętrza, jak kiedyś, to jak każde urządzenie przy pomocy profesjonalnego serwisu da się naprawić. Świetnym przykładem może być serwis iPhone, który podejmie się przeróżnych napraw urządzeń Apple.

  Jakie usterki można naprawić w serwisie telefonów?

  Prawda jest taka, że nie ma uszkodzenia, którego nie dałoby się naprawić. Wszystkie rozbite, zadrapane, czy zużyte podzespoły w każdej chwili można wymienić. Choć w zależności od zakresu zniszczeń, warto zastanowić się nad tym, czy będzie to opłacalne. Warto jednak korzystać wyłącznie z pomocy profesjonalnych i doświadczonych serwisów telefonów, które posiadają wykwalifikowanych serwisantów oraz korzystają z najlepszej jakości maszyn serwisowych.

  Co ważne coraz więcej serwisów pozwala teraz na naprawy door to door, gdzie uszkodzony telefon do serwisu wysyłamy paczką kurierską. W wielu przypadkach naprawa urządzenia jest wykonywana jeszcze tego samego dnia, gdy trafi ono do serwisu. Następnie jest odsyłane na dowolnie wskazany adres. Taki serwis można poprosić też o przeprowadzenie diagnozy i przygotowanie wyceny, którą w zależności od wysokości kosztów możemy zaakceptować lub zdecydować się na nienaprawianie urządzenia.

  Jeśli będzie taka potrzeba, serwis naprawi pękniętą szybkę, wymieni uszkodzony wyświetlacz, a jeśli pojawi się taka konieczność, będzie mógł wymienić też pojedyncze podzespoły takie jak: moduł aparatu, moduł wibracji, złącze ładowania, uszkodzone przyciski czy inne niedziałające elementy. Serwis może też naprawić zalany telefon. Możliwa będzie też wymiana baterii iPhone. Kluczowe będzie tu jednak dopilnowanie tego, aby takie urządzenie po kontakcie z wodą nie zostało podłączone do ładowania, co może spowodować trwałe uszkodzenie płyty głównej.

  Nowe