Dlaczego warto sprzedawać niemiecką chemię gospodarczą?

0
2063
hurtownia chemii z niemiec

Niemieckie środki piorące stale zyskują na popularności. Jedną z przyczyn rosnącego zainteresowania chemią zachodnią jest zwiększająca się świadomość konsumencka. Klienci coraz rzadziej ufają już reklamom, chętniej sięgają natomiast po produkty z polecenia znajomych lub internautów, zamieszczających swoje opinie w sieci. Z nich wynika natomiast, że niemieckie środki czystości – zwłaszcza środki piorące – są dużo skuteczniejsze, mają mocniejszy zapach i wystarczają na dłużej niż przeciętne artykuły chemiczne ogólnodostępne na polskim rynku. Dlaczego warto więc oferować niemiecką chemię swoim klientom?

Skuteczność, wydajność i delikatność w jednym

Różnice pomiędzy chemią dostępną na sklepowych półkach w polskich i niemieckich sklepach dotyczą przede wszystkim ich składu. W przypadku zachodnich środków czystości mamy do czynienia z bardziej skoncentrowaną formułą, pozbawioną nadmiaru wypełniaczy, które stanowią jedynie czynnik nośny dla substancji aktywnych. W składzie niemieckiej chemii znajdziemy głównie substancje czynne odpowiedzialne za uzyskanie oczekiwanego efektu czystości, a także dodatkowe składniki dbające między innymi o kondycję pralki czy zmywarki, a także o jakość pranej odzieży (jej miękkość, głębię koloru czy blask bieli).

Niemieckie środki czystości są skoncentrowane, dlatego wystarczają na dłużej. Należy używać ich zgodnie z zaleceniami producenta – nie mniej i nie więcej – efekt z pewnością będzie zadawalający, a produkt okaże się dużo wydajniejszy. Dzięki wysokiej skuteczności działania niemiecka chemia okazuje się także zakupem bardziej ekonomicznym w porównaniu do środków mocniej rozcieńczonych, których należy używać jednorazowo znacznie więcej.

Duży wybór i piękne zapachy

Konsumenci, którzy korzystają z zachodniej chemii doceniają nie tylko jej skuteczność i wydajność, ale również piękny, intensywny zapach, który sprawia, że sprzątanie staje się przyjemniejsze i daje efekt mocniejszego odświeżenia. Jest to szczególnie ważne w przypadku środków piorących oraz płynów do płukania. Niemiecka chemia to jednak nie tylko produkty służące do utrzymania w domu czystości, ale również bardzo wydajne i przyjazne dla skóry kosmetyki. Różnorodność widoczna jest także w zakresie liczby producentów. Dobra hurtownia chemii z Niemiec może zaoferować między innymi wyroby takich marek, jak:

  • Vizir, Persil, Ariel, Softlan, Weichspüler, Heitmann, Perwoll czy WäscheMeister (głównie środki piorące),
  • Nivea, Schwarzkopf, Elkos, Palmolive (głównie kosmetyki),
  • Gut & Günstig czy Dr Beckmann (głównie chemia gospodarcza).

Efektywne i ekologiczne

Od dzisiejszej chemii domowej coraz częściej wymaga się nie tylko skutecznego i wydajnego działania, ale również bezpiecznego dla środowiska składu. Wśród niemieckich środków chemicznych znajdziemy również opatrzone certyfikatem Ecolabel produkty do prania, zmywania czy sprzątania różnych powierzchni. Marki takie jak Fit GrüneKraft mogą pochwalić się wykorzystaniem opakowań z recyklingu oraz formułami, które zawierają ponad 90% składników pochodzenia naturalnego. Takie artykuły są niemal neutralne dla środowiska, a jednocześnie nie zawodzą pod względem swojej efektywności. Stanowią więc idealny kompromis pomiędzy ekologią a potrzebami wymagających konsumentów.

Dlaczego warto postawić na chemię niemiecką?

Po chemię niemiecką sięga coraz więcej osób, dokonujących świadomych wyborów zakupowych. Klient, który przekona się, że płacąc więcej za wysoce skoncentrowany środek chemiczny niemieckiego producenta tak naprawdę oszczędza, nie zdecyduje się na ponowny zakup wyrobu rozcieńczonego. Musi jednak mieć dobry dostęp do oferty niemieckiej chemii, dlatego warto wyposażyć swój sklep właśnie w tę grupę asortymentu. Dokonując zamówienia w hurtowni, takiej jak Europe Distribution Group (https://europedg.pl/), można mieć pewność, co do uzyskania najniższej możliwej ceny. Z kolei szeroki wybór produktów pozwala wyposażyć sklep w chemię różnorodną pod kątem efektów działania, zastosowań czy zapachów. W ofercie hurtowni nie brakuje również wyrobów ekologicznych i kosmetyków, w tym również tych do pielęgnacji dziecięcej.

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj