More

  Dropshipping Prestashop – prowadź sklep internetowy bez magazynu!

  Dropshiping jest obecnie jednym z najchętniej stosowanych modeli sprzedaży w branży e-commerce. Wykorzystanie takiej strategii pozwala na skuteczne prowadzenie własnego sklepu internetowego bez konieczności posiadania własnych towarów. Jednak aby skutecznie zarządzać zamówieniami, warto postawić na solidne wsparcie techniczne, jakie zapewnia dropshipping Prestashop.

  Oprogramowanie Prestashop pozwala na bardzo łatwe, a jednocześnie łatwe stworzenie i prowadzenie sklepu internetowego. Nic więc dziwnego, że korzysta z niego mnóstwo przedsiębiorców na całym świecie. Obecnie dostępne są także moduły Prestashop, które pozwalają prowadzić własny sklep w modelu dropshippingu. Sprawdźmy więc, jakie korzyści zapewnia oraz jakimi funkcjami dysponuje dropshipping Prestashop.

  Dropshipping Prestashop — najważniejsze funkcje

  Integracja sklepu internetowego z dropshipping Prestashop to doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który chce prowadzić swoje działania w obszarze e-commerce właśnie według modelu dropshippingu. Moduł ten usprawnia wszystkie procesy i pozwala na łatwe dodawanie produktów do sklepu. Można łączyć go z dowolną hurtownią, czy też dostawcami. Dzięki niemu, zamiast wprowadzać wszystkie nowe produkty ręcznie, wystarczy jedynie wgrać plik i gotowe! I to niezależnie od tego, czy produktów jest kilkadziesiąt, czy kilka tysięcy.

  Ten moduł do sklepu Prestashop pozwala stworzyć najlepsze ustawienia importu plików XML. Co więcej, decydując się na jego wdrożenie, nie trzeba martwić się już także o prace programistyczne, czy też rozwiązywanie wielu innych problemów. Moduł dropshipping Prestashop jest przede wszystkim niezwykle funkcjonalny, a jego najważniejsze możliwości to między innymi:

  • bieżąca aktualizacja stanów magazynowych
  • szybki import produktów
  • łatwa konfiguracja
  • umożliwia obsługę wielu hurtowni
  • automatyczne dodawanie produktów.

  Moduły Prestashop — ile kosztuje i gdzie kupić Dropshipping Prestashop?

  Prowadzisz sklep internetowy w modelu dropshipping? W takim razie ten moduł to doskonały wybór dla Twojej firmy. Jakiej jednak właściwie inwestycji wymaga jego zakup? Okazuje się, że koszt jest niewielki, ponieważ wynosi jedynie nieco ponad 300 zł. Biorąc pod uwagę czas zaoszczędzony dzięki jego zastosowaniu oraz usprawnienie procesów wiązanych ze sprawami magazynowymi jest to, jest to inwestycja, która zwróci się w naprawdę krótkim czasie. Dropshipping Prestashop można z łatwością zamówić online.

  Artykuł sponsorowany

  Nowe