More

  Fernando Santos zwolniony!

  Według najnowszych doniesień Przeglądu Sportowego, Fernando Santos, selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, mógł został odwołany przez prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN) – Cezarego Kuleszę.

  Od czasu objęcia roli selekcjonera na początku roku, drużyna pod kierownictwem Santosa doznała kilku kluczowych porażek w eliminacjach do Euro 2024, w tym przegrane z Czechami, Mołdawią oraz Albanią. Polska obecnie plasuje się jedynie przed Wyspami Owczymi w swojej grupie eliminacyjnej.

  Ostatnia porażka z Albanią wywołała wiele komentarzy w mediach społecznościowych, w tym od prezesa PZPN, który podkreślił znaczenie walki do końca. Jednak Fernando Santos, po przegranym meczu z Albanią, wyraził smutek i zadeklarował, że nie złoży dymisji w najbliższym czasie.

  Pomimo spekulacji medialnych, oficjalna decyzja odnośnie przyszłości Santosa wciąż nie została ogłoszona. W poprzednim tygodniu doszło do spotkania pomiędzy Santosem a prezesem PZPN, które trwało około dwóch godzin.

  Pytanie brzmi: kto zastąpi Fernando Santosa? W mediach pojawiają się różne propozycje, w tym Marek Papszun, Maciej Skorża oraz Adam Nawałka, były selekcjoner drużyny narodowej.

  Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN, wezwał do cierpliwości w odniesieniu do oficjalnych informacji na ten temat. Potwierdził również planowane spotkanie pomiędzy Cezarym Kuleszą a Santosem w najbliższym tygodniu.

  Więcej informacji zostanie ujawnionych w najbliższej przyszłości, gdy PZPN podejmie oficjalne decyzje.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i rowerowi. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne

  Nowe