More

  Fresh 'n Rebel Twins ANC – recenzja słuchawek z trybem ANC

  W pełni bezprzewodowe słuchawki to jeden z najczęściej wybieranych modeli. Nic więc dziwnego, że producenci prześcigają się w tym, kto zrobi ładniejszy, wygodniejszy i lepiej działający produkt. Ostatnio miałam okazję testować kilka różnych modeli słuchawek tego typu, które dostępne są w przyziemnych cenach. Dziś jednak chciałabym opowiedzieć Wam o tych, które wyróżniły się najbardziej. Mowa tu o Fresh 'n Rebel Twins ANC.

  Za każdym razem, gdy mam okazję testować produkty marki Fresh 'n Rebel, mam bardzo dużą przyjemność z poznawania kolejnych wersji kolorystycznych na żywo. Nie inaczej było w tym przypadku. Jednak czy jest coś poza świetnymi kolorami, czym produkty marki wyróżniają się na tle konkurencji? Zapraszam na recenzję.

  Fresh 'n Rebel Twins ANC – zawartość opakowania i wygląd

  Słuchawki otrzymujemy zapakowane w eleganckie pudełko w kolorze zgodnym z wybranym produktem. W środku poza słuchawkami umieszczonymi w etui ładującym znajdziemy też krótką instrukcję, kabel do ładowania oraz wymiennie końcówki do słuchawek w różnych rozmiarach. To kolejny produkt w portfolio marki z dużym plusem, w którym przewód oraz etui są dopasowane kolorystycznie do wybranych słuchawek.

  Jeśli chodzi o jakość wykonania, to po raz kolejny nie mogę na nic narzekać. Słuchawki są zrobione z dobrej jakości materiałów, a producent po raz kolejny zadbał o wszystkie szczegóły. Choć etui wykonane jest z plastiku, to widać, że jest to materiał wysokiej jakości. Jest też matowe, dzięki czemu trudniej jest je zarysować, czy pobrudzić. Z tyłu etui znajdziemy port do ładowania słuchawek. Obok portu znajduje się też dioda, która poinformuje nas o tym, czy słuchawki są już naładowane. Z przodu i z tyłu etui znajdziemy też logo marki.

  Skoro mowa o etui, to muszę przyznać, że jest to jedno z wygodniejszych, z jakich miałam okazję korzystać. Przede wszystkim otwiera się w nim cała klapka, przez co w wygodny sposób mamy dostęp do całych słuchawek. Gdy sparujemy z nimi telefon, będziemy mieć pewność, że przy każdym otwarciu od razu połączą się z urządzeniem. Jeśli zastanawiacie się nad trwałością samego etui, to zapowiada się naprawdę dobrze. Klapka jest świetnie spasowana, a zawias działa bardzo dobrze. W środku znajdziemy diodę, która informuje nas o stanie połączenia słuchawek, a poniżej przycisk, który uruchamia w nich tryb parowania.

  Same słuchawki są również bardzo dobrze wykonane. Podoba mi się rozwiązanie z matową powłoką oraz wyróżniającymi się wstawkami z logiem producenta.

  Fresh 'n Rebel Twins ANC – użytkowanie

  Zacznę od czasu pracy na baterii. Jeśli korzystamy ze słuchawek bez ANC, będziemy mogli liczyć aż na 9 godzin ciągłej pracy. Dodatkowo etui zapewnia nam dodatkowe 30 godzin pracy. W przypadku, gdy zdecydujemy się na korzystanie z ANC, słuchawki pozwolą nam na pracę około 7h odtwarzania muzyki, a podładowanie ich w etui wydłuży ten czas o dodatkowe 26 godzin. Dla mnie to świetny wynik, w sytuacji, gdy przez cały dzień mam wykłady lub spotkania online w pracy, ma to dla mnie bardzo duże znaczenie.

  Jak zawsze trudnym do omówienia tematem jest kwestia jakości dźwięku. Każdy z nas ma nieco inne potrzeby i przyzwyczajenia. Moim zdaniem słuchawki te brzmią bardzo dobrze, szczególnie jeśli odniesiemy jakość dźwięku do ceny. Bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku muzyki klubowej, tanecznej, czy elektroniki. Zapewniają przyjemny bas. Jeśli jednak sięgniemy w stronę muzyki rockowej, wydaje mi się, że brakuje im odrobiny środka.

  Na uwagę zasługuje też funkcja ANC, która zapewnia duży komfort, gdy podczas pracy chcemy odciąć się od hałasów z otoczenia. W tym modelu opcja ta zasługuje na dużą pochwałę. Jeśli będziecie chcieli skorzystać z tej opcji- wystarczy, że dwukrotnie dotkniecie lewą słuchawkę. Jak na razie wspomniałam o samych plusach słuchawek. Czy jest więc jakiś minus? Poprzednie modele FnR Twins przyzwyczaiły mnie do możliwości ładowania słuchawek na ładowarce indukcyjnej. Ten model niestety nie wspiera takiej opcji.

  Czy warto kupić Fresh 'n Rebel Twins ANC?

  Twins ANC to kolejne słuchawki w portfolio marki Fresh 'n Rebel, które pięknie się prezentują, są dobrze wykonane, a ich jakość dźwięku jest zdecydowanie warta swojej ceny. Po raz kolejny otrzymujemy dobrze wykonany produkt, który długo działa na baterii i jest wygodny. Dodatkowo możemy liczyć na ANC, które świetnie sprawdza się na co dzień podczas pracy, czy słuchania muzyki.

  Słuchawki dostępne są w cenie około 449 zł i zdecydowanie są warte uwagi.

  Nowe