Fresn ‘n Rebel Caps 2 – tanie słuchawki z długim czasem działania

Praca zdalna i zajęcia online sprawiają, że słuchawki stają się niezbędnym akcesorium. Przez to, że używamy ich coraz częściej, coraz większe znaczenie mają wygoda i czas pracy na baterii. Tylko jaki model wybrać, aby przy okazji nie był też zbyt drogi? Sprawdziłam, jak bezprzewodowe słuchawki Fresh ‘n Rebel Caps 2 sprawują się na co dzień.

Słuchawki Caps 2 podobnie jak inne produkty marki Fresh ‘n Rebel dostępne są w świetnej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie. Ja miałam okazję testować wersję Ruby Red.

Fresh ‘n Rebel Caps 2 – zawartość opakowania i wygląd

Słuchawki otrzymujemy zapakowane w ładne opakowanie, które odpowiada kolorowi wybranego produktu. W zestawie otrzymujemy instrukcję, kabel do ładowania i kabel AUX, który pozwoli nam na podpięcie słuchawek do urządzenia z wyjściem JACK w przypadku, gdy bateria się rozładuje.

Caps 2 są wykonane z dobrej jakości plastiku. Część elementów takich jak nauszniki, czy pałąk dodatkowo pokryte są przez miękką, sztuczną skórę. Dzięki temu dobrze dopasowują się do uszu oraz głowy i nie powodują dyskomfortu przy dłuższym użytkowaniu. Producent jak zawsze zadbał tu o ładną wstawkę z logo na muszlach. To charakterystyczne rozwiązanie dla urządzeń tej marki.

F’nR Caps 2 – użytkowanie

Caps 2 są kompatybilne z urządzeniami działającymi na systemie Windows, czy Android, ale bez problemu możemy używać ich również z urządzeniami Apple. Słuchawki w pełni możemy naładować w niecałe dwie godziny, co pozwala nam na około 15 godzin użytkowania. Jak na cenę i rozmiar produktu jest to świetny wynik, którym Caps 2 bije wiele produktów konkurencji.

Sterowanie przy użyciu słuchawek jest bardzo proste. Firma zadbała o to, aby przyciski były dobrze wyczuwalne pod palcem. Dużym plusem jest też odłączany kabel AUX wykonany z miękkiej gumy, którego możemy użyć w sytuacji, gdy bateria się rozładuje. Dodatkowo producent umieścił na nim pilota, który pozwoli nam na sterowanie utworami lub odbieranie połączeń bez wyjmowania telefonu.

Fresh ‘n Rebel Caps 2 – jakość dźwięku

Zgodnie z informacjami podanymi przez producenta Caps 2 mają zapewnić nam wysoką jakość dźwięku oraz głębokie i czyste brzmienie basu. Muszę przyznać, że jak na cenę słuchawek, to sprawdzają się one bardzo dobrze. Słuchawki są też całkiem głośne – raczej nie powinno zabraknąć Wam tu skali głośności odtwarzanego dźwięku.

Dodatkowo słuchawki mają zasięg nawet 10 metrów, dzięki czemu bez problemu będziemy mogli słuchać muzyki, czy prowadzić rozmowy przemieszczając się po domu. Wbudowany mikrofon to duży plus. Dzięki temu możemy spokojnie wykorzystywać słuchawki na przykład podczas spotkań online. W trakcie testów nie zdarzyło mi się, żeby połączenie z telefonem się przerwało.

Czy warto kupić Caps 2?

Fresh ‘n Rebel Caps 2 to bardzo fajne słuchawki, które można kupić w cenie od 120 zł. Dobrze sprawdzą się podczas prowadzenia rozmów, czy spotkań online. Są dobrze wykonane i wyróżniają się bardzo fajną gamą kolorystyczną i wyglądem. W tej cenie ciężko znaleźć słuchawki podobnej jakości, które na jednym ładowaniu będą działać nawet ponad 15 godzin.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Cooler Master Synk X — innowacyjny fotel oferujący nowy poziom immersji

Cooler Master już kilka miesięcy temu zapowiadał swój niecodzienny...

Kompaktowe lampy LED Zhiyun Molus

Chińska marka właśnie wzbogaciła swoją ofertę o kolejną propozycję...

Co wpływa na ceny nieruchomości w Polsce w 2023 roku?

Ceny nieruchomości w Polsce to temat, który od dłuższego...

Obiektywy Irix Cine dostępne z mocowaniem Fujifilm X

Irix do tej pory nie obejmował swoim wsparciem aparaty...

Kursy walut na żywo – jak można śledzić aktualne wahania na giełdzie?

Interesujesz się rynkiem walutowym już od dłuższego czasu? A...

Nowe, bardzo stylowe lampy LED klasy premium od Hobolite

Polski rynek fotograficzny wzbogacił się właśnie o nową markę...
0
Would love your thoughts, please comment.x