Garmin tactix Delta – najnowszy smartwatch do zadań specjalnych

Garmin przedstawił tactix Delta – skonstuowany zgodnie z amerykańską normą wojskową MIL-STD-810 zegarek z odporną na zadrapania wypukłą soczewką i bezelem pokrytym powłoką DLC.

Nowe, specjalistyczne funkcje w zegarku tactix Delta, to m.in. tryb ukryty, który pozwala uniemożliwia komunikację zewnętrzną zegarka (w tym udostępnianie lokalizacji i danych zapisanych na zegarku), czy kill switch, który czyści pamięć urządzenia za jednym wciśnięciem guzika. Czwarta generacja linii tactix to także nowoczesny design i wyświetlacz o średnicy 51mm (o 36% większy w porównaniu do poprzedniego modelu), pamięć na muzykę, oraz nowoczesne funkcje takie jak PacePro, Power Manager, czy Garmin Pay.

„tactix Delta łączy wytrzymałą konstrukcję z najnowocześniejszymi funkcjami. Stworzony do używania w najtrudniejszych warunkach zegarek ma przyciski dostosowane do używania w rękawiczkach oraz specjalistyczne funkcje takie jak Jumpmaster, tryb ukryty i dwa formaty danych GPS. Ten gotowy na każdą misję smartwatch, jest doskonałym narzędziem pracy w terenie i nie tylko.” – mówi Dan Bartel wiceprezes Garmin ds. sprzedaży.

Uzupełnieniem trybu ukrytego i funkcji kill switch jest obecny w tactix Delta tryb podwójnego poycjonowania GPS, dzięki któremu zegarek jednocześnie wyświetla dwa zestawy współrzędnych na jednym ekranie podczas aktywności taktycznych i wyświetlania waypointów. Tryb ten działa także w funkcji Jumpmaster, pomocnej podczas skoków z dużych wysokości oraz prowadzenia do punktu lądowania. Co więcej, zegarek ma fabrycznie załadowane mapy i zaawansowane funkcje nawigacyjne z barometrem, kompasem elektronicznym oraz możliwością korzystania z kilku systemów nawigacji satelitarnej (GNSS).

Nowością w linii tactix Delta jest też funkcja Power Manager, która umożliwia zmianę ustawień aplikacji i czujników w celu zoptymalizowania zużycia baterii. Aby ustalić, czy poziom baterii wystarczy do ukończenia aktywności przed następnym ładowaniem, zegarek może wyświetlać szacowany pozostały czas pracy. Można także wyłączać działanie poszczególnych czujników w trakcie aktywności, aby wydłużyć działanie zegarka. Tactix Delta działa do 21 dni w trybie smartwatcha oraz do 80 dni w trybie oszczędzania energii.

Poza szeroką gamą funkcje taktycznych tactix Delta oferuje zaawansowane wskaźniki wydajności i kondycji. Wartości pułapu tlenowego aktualizowane są o aktualną wysokość nad poziomem morza oraz temperaturę powietrza. Dodatkowo tactix Delta ma zainstalowane mapy TopoActive Europe, plany ponad 2000 ośrodków narciarskich oraz 41 000 pól golfowych na całym świecie.

Tactix Delta to również zegarek, który ma wiele przydatnych na co dzień funkcji takich jak powiadomienia z telefonu, pamięć na nawet 2000 utworów muzycznych, oraz możliwość synchronizacji playlist z popularnymi serwisami streamingowymi. Smartwatch ma także funkcję płatności zbliżeniowych Garmin Pay, która umożlwia wygodne zakupy bez potrzeby zabierania ze sobą kart i gotówki. Tactix Delta jest także kompatybilny z komunikatorami satelitarnymi takimi jak inReach Mini i trackerami dla psów takimi jak Alpha 100.

Tacix Delta będzie dostępny w cenie €899.99. Aby dowiedzieć się więcej, odwieź stronę www.garmin.com

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrekfr
Piotrekfr
2 lat temu

Niezły sprzęcik. Mnie się udało upolować garmina fenix 5s na neonecie w dobrej cenie i jestem bardzo zadowolony. Bez ładowania działa nawet tydzień, wyświetlacz jest duży i ma wysoką rozdzielczość, a funkcja outdoor przydaje się na wyprawach w góry.

Podobne

Jak przygotować się do śmierci ? Pomoże w tym specjalna aplikacja

Śmierć dla każdego z nas jest czymś nieznanym i...

UOKiK nałożyło karę na vinted. Firma ma zapłacić ponad 5 mln złotych

UOKiK wydało decyzję w sprawie litewskiej spółki Vinted. Nałożyło...

Avatar 2 w oficjalnym zwiastunie. To robi naprawdę wrażenie

20th Century Studios w końcu zaprezentowało oficjalny zwiastun filmu...

Inteligentne śruby wpłyną na bezpieczeństwo kontrukcji

Każda konstrukcja ma mnóstwo połączeń śrubowych. Te natomiast narażone...

Snapchat dodaje nowe funkcje do zakupów w rozszerzonej rzeczywistości

Snapchat jest wciąż bardzo popularny. Dlatego też twórcy co...

Maska neutralizująca gazy z beknięć… dla krów

Brytyjski następca tronu — książę Karol ogłosił konkurs Terra...
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x