Gdzie naprawić telefon w Warszawie?

Telefony firmy Apple znane są ze swojej wytrzymałości. Posiadają także jedyny w swoim rodzaju system iOS. Jednak czasem z niezależnych od nas przyczyn smartfon ulega uszkodzeniu. Gdzie się udać w takiej sytuacji? Jak odpowiednio podejść do naprawy?

Odpowiedni serwis – zadbaj o swój telefon! 

Koszt naprawy w serwisie Apple potrafi kosztować spore pieniądze. Gwarancja oraz rękojmia nie obejmują uszkodzeń mechanicznych, ponieważ zostało to spowodowane z naszej winy. Warto, więc poszukać serwisów, które oferują przystępne ceny, a jakość jest porównywalna do napraw, które oferuje nam firma Apple.

Podczas szukania odpowiedniego serwisu należy zwrócić uwagę na czas wykonania naprawy. Telefony w dzisiejszych czasach do pracy używa się głównie telefonu, mało kto pozwoli sobie na oczekiwanie kilku dni na naprawę. Serwis powinien składać się z wykwalifikowanego zespołu, który ma kompetencje do wymiany części w telefonie. Po wpisaniu w wyszukiwarce Google „Serwis Apple Warszawa” pojawią się propozycje renomowanych punktów, do których możemy odesłać telefon. 

Jak dbać o telefon? 

Na samym początku należy wybrać szkło hartowane, które jest oznaczone H9 (twardość w skali Mohsa). Chroni przed zarysowaniami, a podczas upadku może zapobiec pęknięciu wyświetlacza. 

Ważne też jest etui, które amortyzuje telefon podczas upadku i chroni tylną część obudowy. Sprawia, że telefon łatwiej trzyma się w ręku. Zazwyczaj etui zrobione są z gumy lub plastiku, więc kładąc smartfon na pochyłym podłożu, zyskujemy na przyczepności. 

Telefon warto od czasu do czasu przeczyścić. Kurz, który gromadzi się na obudowie, wnika wewnątrz i spowalnia podzespoły. Wystarczy ściereczka z mikrofibry, a do złącz oraz gniazd sprężone powietrze. 

Warto zadbać o swój telefon, ponieważ ten odwdzięczy się nam dłuższą żywotnością. Do naprawy podzespołów należy wybierać serwisy, które mają renomę na rynku potwierdzoną opiniami klientów. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Cooler Master Synk X — innowacyjny fotel oferujący nowy poziom immersji

Cooler Master już kilka miesięcy temu zapowiadał swój niecodzienny...

Kompaktowe lampy LED Zhiyun Molus

Chińska marka właśnie wzbogaciła swoją ofertę o kolejną propozycję...

Co wpływa na ceny nieruchomości w Polsce w 2023 roku?

Ceny nieruchomości w Polsce to temat, który od dłuższego...

Obiektywy Irix Cine dostępne z mocowaniem Fujifilm X

Irix do tej pory nie obejmował swoim wsparciem aparaty...

Kursy walut na żywo – jak można śledzić aktualne wahania na giełdzie?

Interesujesz się rynkiem walutowym już od dłuższego czasu? A...

Nowe, bardzo stylowe lampy LED klasy premium od Hobolite

Polski rynek fotograficzny wzbogacił się właśnie o nową markę...
0
Would love your thoughts, please comment.x