More

  Gdzie naprawić telefon w Warszawie?

  Telefony firmy Apple znane są ze swojej wytrzymałości. Posiadają także jedyny w swoim rodzaju system iOS. Jednak czasem z niezależnych od nas przyczyn smartfon ulega uszkodzeniu. Gdzie się udać w takiej sytuacji? Jak odpowiednio podejść do naprawy?

  Odpowiedni serwis – zadbaj o swój telefon! 

  Koszt naprawy w serwisie Apple potrafi kosztować spore pieniądze. Gwarancja oraz rękojmia nie obejmują uszkodzeń mechanicznych, ponieważ zostało to spowodowane z naszej winy. Warto, więc poszukać serwisów, które oferują przystępne ceny, a jakość jest porównywalna do napraw, które oferuje nam firma Apple.

  Podczas szukania odpowiedniego serwisu należy zwrócić uwagę na czas wykonania naprawy. Telefony w dzisiejszych czasach do pracy używa się głównie telefonu, mało kto pozwoli sobie na oczekiwanie kilku dni na naprawę. Serwis powinien składać się z wykwalifikowanego zespołu, który ma kompetencje do wymiany części w telefonie. Po wpisaniu w wyszukiwarce Google „Serwis Apple Warszawa” pojawią się propozycje renomowanych punktów, do których możemy odesłać telefon. 

  Jak dbać o telefon? 

  Na samym początku należy wybrać szkło hartowane, które jest oznaczone H9 (twardość w skali Mohsa). Chroni przed zarysowaniami, a podczas upadku może zapobiec pęknięciu wyświetlacza. 

  Ważne też jest etui, które amortyzuje telefon podczas upadku i chroni tylną część obudowy. Sprawia, że telefon łatwiej trzyma się w ręku. Zazwyczaj etui zrobione są z gumy lub plastiku, więc kładąc smartfon na pochyłym podłożu, zyskujemy na przyczepności. 

  Telefon warto od czasu do czasu przeczyścić. Kurz, który gromadzi się na obudowie, wnika wewnątrz i spowalnia podzespoły. Wystarczy ściereczka z mikrofibry, a do złącz oraz gniazd sprężone powietrze. 

  Warto zadbać o swój telefon, ponieważ ten odwdzięczy się nam dłuższą żywotnością. Do naprawy podzespołów należy wybierać serwisy, które mają renomę na rynku potwierdzoną opiniami klientów. 

  Nowe