Gdzie opłaca się wymienić szybkę w iPhone 11 Pro Max?

Marka Apple znana jest z wysokich cen swoich urządzeń oraz napraw serwisowych. I choć ich produkty rzadko się psują, bo wykonane są dość solidnie, to tak jak każde inne urządzenia również ulegają awariom. A usterki dotyczące szybki w telefonach należą do tych najbardziej popularnych, gdyż zależne są od samego użytkownika smartfona.

Jeśli jesteś właścicielem iPhone’a 11 Pro Max i zastanawiasz się nad wymianą szybki i jej kosztem, to tej krótki artykuł jest dla Ciebie. Całe szczęście jest wiele rozwiązań tego problemu. Najtańszym z nich będzie wymiana szybki samodzielnie, choć wiemy, że niewiele osób, pomimo dostępu do instrukcji w sieci się na to zdecyduje. Istnieją również punkty, w których za opłatą profesjonaliści wymienią całą szybkę bez wymiany ekranu czy całego urządzenia. Trzeba tylko znaleźć odpowiednie miejsce i dostarczyć do niego swój rozbity telefon, osobiście lub przez wysyłkę, np. kurierem.

Nieautoryzowane serwisy Apple, a wymiana szybki w iPhone 11 Pro Max

Wielu z nas przywiązuje się do swojego telefonu. Zwłaszcza do marki Apple, gdzie urządzenia mogą służyć użytkownikom znacznie dłużej. Trudno rozstawać się z ulubionym i wciąż działającym modelem, gdy jedyną usterką jest zbita na skutek upadku szybka. Z pomocą przychodzą wówczas nieautoryzowane serwisy Apple, gdzie taka wymiana jest możliwa. Ile ona kosztuje?

Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max to koszt około 900 zł. Czy to dużo? Mało? To zależy od właściciela telefonu, jeśli jednak spojrzymy na ceny nowych urządzeń od Apple, to koszt ten wydaje się niewielki. Jest on również znacznie niższy od wymiany całego ekranu czy przejścia na inne, tańsze urządzenia z systemem Android. Po wielu latach użytkowania ciężko jest bowiem przestawić się na korzystanie z innego telefonu i właściciele urządzeń od Apple po prostu nie chcą tego robić.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Samsung S21 FE vs S20 FE. Czy nowszy model jest warty dopłaty?

Szukasz nowego telefonu dla siebie lub swoich bliskich? Jednym...

Czym seria M Samsunga różni się od serii A?

Z roku na rok liczba wprowadzanych na rynek smartfonów...

Jak zainstalować presety do Adobe Lightroom?

Presety oraz profile do Adobe Photoshop Lightroom i Lightroom...

Wyjaśnienie RTP w sloty online

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest RTP w automatach,...

Pierwszy zwiastuj filmu John Wick: Chapter 4 już dostępny!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów serii John Wick....

Nowa wersja aplikacji Spotify na WatchOS

Posiadasz smartwatch z systemem WatchOS i korzystasz ze Spotify?...
0
Would love your thoughts, please comment.x