Honor Vision w końcu oficjalnie zaprezentowany!

Honor Vision został oficjalnie zaprezentowany na wydarzeniu Huawei Developers Conference 2019. Telewizor 4K jest wyposażony w wysuwaną kamerkę oraz autorskie oprogramowanie Huawei – Harmony OS. Czy warto było czekać na to urządzenie?

Telewizor dostępny będzie w dwóch wariantach. Podstawowy, który będzie kosztował 475$ (2100 zł) oraz Pro o wartości 600$ (2600zł). Obie wersje dostępne są z przekątną 55”.

Premiera Honor Vision

Telewior od marki Honor ma bardzo ładny design. Ekran oplatają bardzo smukłe ramki, które sprawiają, że ekran wypełnia aż 94% powierzchni całkowitej urządzenia. Producent umieścił w nim też 6 głośników, każdy o mocy 10W. W porównaniu do innych telewizorów Vision, dzięki  temu może cechować się lepszym dźwiękiem niż konkurencyjne urządzenia. Jasność telewizora będzie wynosić w granicach 400 nitów, co pozytywnie wpłynie na efekt HDR. Telewizor posiada też strefowe wygaszanie co powinno bardzo pozytywnie wpłynąć na odbiór czerni.

Ciekawostką jest to, że jest to pierwszy telewizor, który otrzymał od producenta autorskie oprogramowanie Huawei. O Harmony OS mówiło się od dawna. Niestety jednak do pierwszych testów będziemy musieli jeszcze poczekać.

W telewizorze znalazła się też wysuwana kamera o rozdzielczości 1080p, którą będzie można wykorzystywać do prowadzenia wideokonferencji. Dzięki temu urządzenie znajdzie swoje zastosowanie w biznesowych kręgach. Telewizor posiada również wbudowany mikrofon, którego zasięg wynosi 5 metrów.

 

Pozostaje już tylko czekać na pierwsze recenzje telewizorów, aby potwierdzić przypuszczenia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments