More

  iPhone 17 obiecuje przełom w selfie

  Zgodnie z informacjami od insidera Apple, Ming-Chi Kuo, nowe geenracje Apple iPhone obiecują istotne zmiany w aparatach. Choć iPhone 16 ma wprowadzić aktualizacje głównie w modelach Pro, prawdziwa rewolucja czeka nas w serii iPhone 17 zaplanowanej na 2025 rok.

  iPhone 16

  Oczekuje się, że iPhone 16 wprowadzi kilka ważnych ulepszeń w aparatach, szczególnie w wersjach Pro. Ming-Chi Kuo, znawca Apple, ujawnił, że modele iPhone 16 Pro i 16 Pro Max otrzymają 48-megapikselowy aparat szerokokątny oraz nowy zoom. Informacje te pochodzą z raportu dotyczącego finansowych perspektyw Genius, jednego z dostawców Apple.

  iphone

  Rewolucja selfie w iPhone 17

  Największe zmiany czekają jednak miłośników selfie. W serii iPhone 17, która ma zadebiutować w 2025 roku, Apple planuje zastąpić obecne 12-megapikselowe kamery przednie nowym 24-megapikselowym modelem. Nowa kamera 24MP/6P ma być od 100% do 120% droższa od obecnie używanego modelu 12MP/5P.

  Zmiany w designie i wyświetlaczu

  Warto również zwrócić uwagę na zapowiadane zmiany w designie iPhone’a 17, w tym możliwe ukrycie komponentów Face ID pod wyświetlaczem w modelach Pro. To mogłoby przekształcić obecną dynamiczną wyspę w okrągły otwór podobny do tych stosowanych we flagowych modelach Androida.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe