Jabra Evolve2 – nowe biznesowe słuchawki 

Jabra przedstawia linię Evolve2. To kolejna generacja Evolve, czyli najlepiej sprzedających się i docenionych na rynku zestawów słuchawkowy UC, które pomagają zwiększać wydajność w pracy.

Nowy asortyment obejmuje urządzenia Evolve2 85, Evolve2 65 i Evolve2 40, które ułatwiają koncentrację, podnoszą wydajność współpracy, a także umożliwiają pracownikom elastyczne dopasowanie się w zakresie organizacji czasu i miejsca wykonywania pracy. Blokując jeszcze więcej hałasu otoczenia, zapewniając lepszą słyszalność głosu rozmówców, łącząc ze sobą rozproszone zespoły, umożliwiając pracę z dowolnego miejsca i monitorując dane w celu inteligentnego podejmowania decyzji, linia Evolve2 wyznacza dziś nowe standardy w podnoszeniu wydajności w firmie. Zestawy słuchawkowe współpracują ze wszystkimi wiodącymi platformami UC, a także posiadają certyfikat Microsoft Teams (oczekuje na certyfikację).

Od momentu pojawienia się na rynku linii Jabra Evolve w 2014 r. otoczenie biznesowe bardzo się zmieniło. Zadania stają się coraz bardziej złożone, powodując większą potrzebę interakcji pomiędzy pracownikami, którzy spędzają więcej czasu w trybie współpracy niż koncentracji. To powoduje rozproszenie uwagi i wzrost natężenia hałasu, w którym trudno się skupić. W rezultacie poprawa produktywności zespołów pozostaje prawdziwym wyzwaniem dla firm na całym świecie.

Ale zmieniło się nie tylko środowisko biurowe. W dzisiejszym społeczeństwie, w którym życie zawodowe i prywatne przecierają się regularnie, ważne jest, aby rozwiązania technologiczne wspierały każdy scenariusz. Bezkompromisowa oferta słuchawek Jabra Evolve2 oferuje funkcje, które sprawdzają się w każdych okolicznościach  – w pracy, w domu i w podróży.

Zabezpieczenie ciągłości pracy dzięki monitorowaniu i analizom

Oprócz zwiększania koncentracji, elastyczności i współpracy, seria Evolve2 zajmuje się kolejnym kluczowym powodem utrzymującego się problemu z wydajnością: potrzebą monitorowania i analizy całego ekosystemu UC w firmie w celu zapewnienia stabilnych i wysokiej jakość połączeń UC. Evolve2 integruje się z wiodącymi dostawcami oprogramowania/monitoringu, aby umożliwić dyrektorom IT i innym decydentom analizę wydajności każdego zestawu słuchawkowego Jabra i szybkie zidentyfikowanie głównej przyczyny występowania niskiej jakości połączeń, niezależnie od tego, czy jest to spowodowane routerem Wi-Fi, infrastrukturą UC, czy indywidualnymi ustawieniami zestawu słuchawkowego użytkownika. Co więcej, oprogramowanie Jabra Xpress umożliwia łatwe i bezpieczne zarządzanie zestawami słuchawkowymi, umożliwiając aktualizację oprogramowania układowego i wdrażanie nowych funkcji, jednocześnie ułatwiając życie działowi IT.

W rezultacie, dzięki linii urządzeń Evolve2,  firmy mogą przyspieszyć ewolucję cyfrową, z góry zabezpieczając ciągłość pracy swoich pracowników. Evolve2 to rozwiązanie, które jest w stanie sprostać wyzwaniom, jakie niesie za sobą praca we współczesnym środowisku biurowym, ze szczególnym uwzględnieniem koncentracji, zdalnej współpracy i elastyczności w zakresie trybu pracy.

Wiodąca jakość dźwięku i transmisji głosu

Jabra, mając za sobą 150-lat doświadczenia w inżynierii dźwięku, posiada udokumentowane osiągnięcia w tej dziedzinie. Nowy produkt Evolve2 85 to w pełni cyfrowy zestaw słuchawkowy, który – w porównaniu z linią Evolve – zapewnia o 50% lepszą redukcję szumów dzięki Digital Hybrid ANC, a ponadto został wyposażony w izolujące hałas poduszki nauszne z pianką pamięci. Jakość połączeń głosowych napędza o 40% lepsza transmisja dźwięku i dwukrotnie wyższa wydajność transmisji  głosu. Wyraźny nacisk położony więc został na głos użytkownika. Jego czyste i wyraźne brzmienie zapewnia 10 mikrofonów i skuteczne ANC, które sprawdza się podczas prowadzenia rozmów w najbardziej nieprzyjaznym otoczeniu.

Produkty Jabra z linii Evolve2 posiadają 360-stopniową widoczność diody zajętości na obu słuchawkach dla  wyraźnego zasygnalizowania trybu koncentracji podczas wykonywania indywidualnej pracy. Ponadto bezprzewodowe zestawy słuchawkowe można podłączyć do wszystkich urządzeń mobilnych znajdujących się w zasięgu. W tym przypadku aplikacja Jabra Sound + zapewnia spersonalizowane brzmienie i możliwość korzystania z pełni doświadczeń audio.

Gama Evolve2 obejmuje trzy zestawy słuchawkowe:

  • Evolve2 85 oferuje Digital Hybrid ANC i dysponuje łącznie dziesięcioma mikrofonami, z czego dwa znajdują się w zintegrowanym ramieniu wysięgnika i osiem w nausznikach. Użytkownicy mogą cieszyć się bezprzewodowym dźwiękiem z żywotnością baterii wynoszącą aż do 37 godzin, 40 mm głośnikami do zanurzania się w muzyce oraz zintegrowaną diodą zajętości z widocznością 360 stopni na obu słuchawkach. Zestaw słuchawkowy Evolve2 85 został opracowany tak, aby w pełni wykorzystać najnowszą technologię chipsetu audio. Dzięki temu zestaw ten może być o krok do przodu pod względem czasu pracy na baterii, solidnej łączności i przetwarzania dźwięku. Elegancki model Evolve2 85 został zaprojektowany zarówno z myślą o środowisku biurowym, jak i podróżach służbowych.
  • Evolve2 65 został wyposażony w trzy mikrofony, z których dwa znajdują się w ramieniu wysięgnika, a jeden w prawym uchu. Zestaw słuchawkowy oferuje do 37 godzin pracy na baterii i trzykrotnie lepszy rzeczywisty zasięg bezprzewodowy niż jego poprzednik, Evolve 65.
  • Evolve2 40 to wariant przewodowy, który oferuje taki sam komfort, trwałość i wrażenia z użytkowania jak Evolve2 65.

Evolve2 85 i Evolve2 65 posiadają w zestawie Jabra Link 380, nowy adapter BT Jabra (tzw. dongle), dostępny w wersji USB-C lub USB-A.

Produkty z linii Evolve2 dedykowane dla Microsoft Teams  posiadają przyciski, które umożliwiają natychmiastowe nawiązanie połączenia ze współpracownikami i prowadzenie spotkań. Specjalna dioda zajętości LED sygnalizuje różne sytuacje, takie jak np. nieodebrane połączenie czy zaległe spotkanie.

Holger Reisinger, SVP, Enterprise Solutions w Jabra, powiedział: „Środowisko biznesowe się zmienia. Poczyniono postępy w różnych sektorach, ale wciąż tempo, w jakim poprawia się wydajność pracy, nie jest zadowalające. Zamiast tego narasta rozproszenie. Tryb współpracy jest coraz szybszy, także w wymiarze zdalnym. To sprawia, że ​​świat biznesu jest dość zawiłą przestrzenią, pełną wyzwań. Wierzymy, że linia Evolve2 pomoże pracownikom lepiej się w niej odnaleźć poprzez wspieranie ich w codziennej pracy. Zestaw słuchawkowy zwiększa produktywność i koncentrację, zapewniając przy tym pionierską jakość cyfrową. Jesteśmy przekonani, że dzięki ofercie Evolve2 oferujemy najlepsze zestawy słuchawkowe dla biznesu, a jednocześnie tworzymy nowy standard w dziedzinie zestawów słuchawkowych przeznaczonych dla nowoczesnego pracownika biurowego ”.

Ceny i dostępność

Linia Jabra Evolve2 dostępna będzie od kwietnia 2020 r. w ofercie wybranych sprzedawców detalicznych. Evolve2 85 i Evolve2 65 dostępne będą w dwóch kolorach: czarnym i beżowym. Evolve2 40 dostępny będzie w kolorze czarnym.

  • Evolve2 85 STEREO MSRP 449 €, 449 $ (499 $ / 489 € z bazą do ładowania)
  • Evolve2 65 STEREO MSRP 209 €, 249 $, 249 £ (299 $ / 249 € z bazą do ładowania)
  • Evolve2 65 MONO MSRP 199 €, 239 $ (289 $ / 239 € z bazą do ładowania)
  • Evolve2 40 STEREO MSRP 119 €, 139 $
  • Evolve2 40 MONO MSRP 109 EUR, 129 USD

Polecane

Dyson 360 Vis Nav™ – rewolucja w automatycznym sprzątaniu?

Firma Dyson ujawniła swój najnowszy model robota sprzątającego, który...

Pokrowce do iPhone 15 | NJORD: prezentuje nowości dla Apple

Nie minął nawet tydzień od premiery najnowszej serii iPhone...

Masz już iPhone 15? Hama prezentuje akcesoria dla nowej generacji Apple!

Po wprowadzeniu na rynek najnowszego modelu iPhone 15 przez...

Ukryte funkcje Twojego iPhone, o których nie wiedziałeś

Nowoczesne smartfony są coraz bardziej funkcjonalne i rozbudowane. Apple...

Gigantyczny SAMSUNG już w sprzedaży!

Nowy model telewizora Samsung o imponującej wielkości ekranu 98...

Jak hamować motocyklem w deszczu?

Jazda na motocyklu to nie tylko emocje i wolność...

Kurtka motocyklowa na jesień – jaką wybrać?

Jesień to czas, kiedy motocykliści muszą być szczególnie przygotowani...

Krótsze lekcje i 4 dni szkoły w tygodniu?!

Według ostatnich badań przeprowadzonych przez platformę ClickMeeting, znacząca część...

Słuchawki CORSAIR VIRTUOSO PRO | Dla entuzjastów gier i streamingu

CORSAIR -  producent sprzętu dla graczy i twórców cyfrowych...

Jak wyłączyć powiadomienia na Iphone?

Jeśli chcesz całkowitego spokoju od powiadomień lub zmienić ich...

Weekend w europejskich stolicach: jak maksymalnie wykorzystać krótki wyjazd?

Podróże kształcą, bawią i uczą. Co, jeśli mamy jednak...

Jak korzystać ze Street View w mapach iPhone?

Istnieją dwa sposoby korzystania z funkcji Street View w...

Skanowanie kodów QR na iPhone | PORADNIK

Kody QR stają się coraz bardziej popularne w codziennym...

Północ Europy kryje tajemnicę: gdzie podziwiać zorzę?

Zorza polarna, znana również jako Aurora Borealis, jest jednym...

Czy nowe Motorole zdetronizują konkurencję?

Motorola wprowadza do Polski cztery nowe modele smartfonów, które...

Canon i nowe obiektywy Cinema Prime

Nowa seria obiektywów dla profesjonalistów Canon ogłosił premierę siedmiu modeli...

Polecane

Dyson 360 Vis Nav™ – rewolucja w automatycznym sprzątaniu?

Firma Dyson ujawniła swój najnowszy model robota sprzątającego, który...

Pokrowce do iPhone 15 | NJORD: prezentuje nowości dla Apple

Nie minął nawet tydzień od premiery najnowszej serii iPhone...

Masz już iPhone 15? Hama prezentuje akcesoria dla nowej generacji Apple!

Po wprowadzeniu na rynek najnowszego modelu iPhone 15 przez...

Ukryte funkcje Twojego iPhone, o których nie wiedziałeś

Nowoczesne smartfony są coraz bardziej funkcjonalne i rozbudowane. Apple...

Gigantyczny SAMSUNG już w sprzedaży!

Nowy model telewizora Samsung o imponującej wielkości ekranu 98...

Krótsze lekcje i 4 dni szkoły w tygodniu?!

Według ostatnich badań przeprowadzonych przez platformę ClickMeeting, znacząca część...

Słuchawki CORSAIR VIRTUOSO PRO | Dla entuzjastów gier i streamingu

CORSAIR -  producent sprzętu dla graczy i twórców cyfrowych...

Jak wyłączyć powiadomienia na Iphone?

Jeśli chcesz całkowitego spokoju od powiadomień lub zmienić ich...

Weekend w europejskich stolicach: jak maksymalnie wykorzystać krótki wyjazd?

Podróże kształcą, bawią i uczą. Co, jeśli mamy jednak...

Jak korzystać ze Street View w mapach iPhone?

Istnieją dwa sposoby korzystania z funkcji Street View w...

Skanowanie kodów QR na iPhone | PORADNIK

Kody QR stają się coraz bardziej popularne w codziennym...

Czy nowe Motorole zdetronizują konkurencję?

Motorola wprowadza do Polski cztery nowe modele smartfonów, które...

Canon i nowe obiektywy Cinema Prime

Nowa seria obiektywów dla profesjonalistów Canon ogłosił premierę siedmiu modeli...

Najnowsze słuchawki Jabra Elite teraz w Polsce!

Na tegorocznych targach IFA w Berlinie zostały przedstawione modele...

Dlaczego urządzenia do noszenia są świetnym dodatkiem do telefonu komórkowego

Technologia ubieralna zyskuje na popularności, a smartwatche, urządzenia do...

Raj dla rowerzystów: Gdzie w Europie warto wybrać się na dwóch kółkach?

Jazda na rowerze po europejskich szlakach to marzenie wielu...
0
Would love your thoughts, please comment.x