More

  Jabra Evolve2 – nowe biznesowe słuchawki 

  Jabra przedstawia linię Evolve2. To kolejna generacja Evolve, czyli najlepiej sprzedających się i docenionych na rynku zestawów słuchawkowy UC, które pomagają zwiększać wydajność w pracy.

  Nowy asortyment obejmuje urządzenia Evolve2 85, Evolve2 65 i Evolve2 40, które ułatwiają koncentrację, podnoszą wydajność współpracy, a także umożliwiają pracownikom elastyczne dopasowanie się w zakresie organizacji czasu i miejsca wykonywania pracy. Blokując jeszcze więcej hałasu otoczenia, zapewniając lepszą słyszalność głosu rozmówców, łącząc ze sobą rozproszone zespoły, umożliwiając pracę z dowolnego miejsca i monitorując dane w celu inteligentnego podejmowania decyzji, linia Evolve2 wyznacza dziś nowe standardy w podnoszeniu wydajności w firmie. Zestawy słuchawkowe współpracują ze wszystkimi wiodącymi platformami UC, a także posiadają certyfikat Microsoft Teams (oczekuje na certyfikację).

  Od momentu pojawienia się na rynku linii Jabra Evolve w 2014 r. otoczenie biznesowe bardzo się zmieniło. Zadania stają się coraz bardziej złożone, powodując większą potrzebę interakcji pomiędzy pracownikami, którzy spędzają więcej czasu w trybie współpracy niż koncentracji. To powoduje rozproszenie uwagi i wzrost natężenia hałasu, w którym trudno się skupić. W rezultacie poprawa produktywności zespołów pozostaje prawdziwym wyzwaniem dla firm na całym świecie.

  Ale zmieniło się nie tylko środowisko biurowe. W dzisiejszym społeczeństwie, w którym życie zawodowe i prywatne przecierają się regularnie, ważne jest, aby rozwiązania technologiczne wspierały każdy scenariusz. Bezkompromisowa oferta słuchawek Jabra Evolve2 oferuje funkcje, które sprawdzają się w każdych okolicznościach  – w pracy, w domu i w podróży.

  Zabezpieczenie ciągłości pracy dzięki monitorowaniu i analizom

  Oprócz zwiększania koncentracji, elastyczności i współpracy, seria Evolve2 zajmuje się kolejnym kluczowym powodem utrzymującego się problemu z wydajnością: potrzebą monitorowania i analizy całego ekosystemu UC w firmie w celu zapewnienia stabilnych i wysokiej jakość połączeń UC. Evolve2 integruje się z wiodącymi dostawcami oprogramowania/monitoringu, aby umożliwić dyrektorom IT i innym decydentom analizę wydajności każdego zestawu słuchawkowego Jabra i szybkie zidentyfikowanie głównej przyczyny występowania niskiej jakości połączeń, niezależnie od tego, czy jest to spowodowane routerem Wi-Fi, infrastrukturą UC, czy indywidualnymi ustawieniami zestawu słuchawkowego użytkownika. Co więcej, oprogramowanie Jabra Xpress umożliwia łatwe i bezpieczne zarządzanie zestawami słuchawkowymi, umożliwiając aktualizację oprogramowania układowego i wdrażanie nowych funkcji, jednocześnie ułatwiając życie działowi IT.

  W rezultacie, dzięki linii urządzeń Evolve2,  firmy mogą przyspieszyć ewolucję cyfrową, z góry zabezpieczając ciągłość pracy swoich pracowników. Evolve2 to rozwiązanie, które jest w stanie sprostać wyzwaniom, jakie niesie za sobą praca we współczesnym środowisku biurowym, ze szczególnym uwzględnieniem koncentracji, zdalnej współpracy i elastyczności w zakresie trybu pracy.

  Wiodąca jakość dźwięku i transmisji głosu

  Jabra, mając za sobą 150-lat doświadczenia w inżynierii dźwięku, posiada udokumentowane osiągnięcia w tej dziedzinie. Nowy produkt Evolve2 85 to w pełni cyfrowy zestaw słuchawkowy, który – w porównaniu z linią Evolve – zapewnia o 50% lepszą redukcję szumów dzięki Digital Hybrid ANC, a ponadto został wyposażony w izolujące hałas poduszki nauszne z pianką pamięci. Jakość połączeń głosowych napędza o 40% lepsza transmisja dźwięku i dwukrotnie wyższa wydajność transmisji  głosu. Wyraźny nacisk położony więc został na głos użytkownika. Jego czyste i wyraźne brzmienie zapewnia 10 mikrofonów i skuteczne ANC, które sprawdza się podczas prowadzenia rozmów w najbardziej nieprzyjaznym otoczeniu.

  Produkty Jabra z linii Evolve2 posiadają 360-stopniową widoczność diody zajętości na obu słuchawkach dla  wyraźnego zasygnalizowania trybu koncentracji podczas wykonywania indywidualnej pracy. Ponadto bezprzewodowe zestawy słuchawkowe można podłączyć do wszystkich urządzeń mobilnych znajdujących się w zasięgu. W tym przypadku aplikacja Jabra Sound + zapewnia spersonalizowane brzmienie i możliwość korzystania z pełni doświadczeń audio.

  Gama Evolve2 obejmuje trzy zestawy słuchawkowe:

  • Evolve2 85 oferuje Digital Hybrid ANC i dysponuje łącznie dziesięcioma mikrofonami, z czego dwa znajdują się w zintegrowanym ramieniu wysięgnika i osiem w nausznikach. Użytkownicy mogą cieszyć się bezprzewodowym dźwiękiem z żywotnością baterii wynoszącą aż do 37 godzin, 40 mm głośnikami do zanurzania się w muzyce oraz zintegrowaną diodą zajętości z widocznością 360 stopni na obu słuchawkach. Zestaw słuchawkowy Evolve2 85 został opracowany tak, aby w pełni wykorzystać najnowszą technologię chipsetu audio. Dzięki temu zestaw ten może być o krok do przodu pod względem czasu pracy na baterii, solidnej łączności i przetwarzania dźwięku. Elegancki model Evolve2 85 został zaprojektowany zarówno z myślą o środowisku biurowym, jak i podróżach służbowych.
  • Evolve2 65 został wyposażony w trzy mikrofony, z których dwa znajdują się w ramieniu wysięgnika, a jeden w prawym uchu. Zestaw słuchawkowy oferuje do 37 godzin pracy na baterii i trzykrotnie lepszy rzeczywisty zasięg bezprzewodowy niż jego poprzednik, Evolve 65.
  • Evolve2 40 to wariant przewodowy, który oferuje taki sam komfort, trwałość i wrażenia z użytkowania jak Evolve2 65.

  Evolve2 85 i Evolve2 65 posiadają w zestawie Jabra Link 380, nowy adapter BT Jabra (tzw. dongle), dostępny w wersji USB-C lub USB-A.

  Produkty z linii Evolve2 dedykowane dla Microsoft Teams  posiadają przyciski, które umożliwiają natychmiastowe nawiązanie połączenia ze współpracownikami i prowadzenie spotkań. Specjalna dioda zajętości LED sygnalizuje różne sytuacje, takie jak np. nieodebrane połączenie czy zaległe spotkanie.

  Holger Reisinger, SVP, Enterprise Solutions w Jabra, powiedział: „Środowisko biznesowe się zmienia. Poczyniono postępy w różnych sektorach, ale wciąż tempo, w jakim poprawia się wydajność pracy, nie jest zadowalające. Zamiast tego narasta rozproszenie. Tryb współpracy jest coraz szybszy, także w wymiarze zdalnym. To sprawia, że ​​świat biznesu jest dość zawiłą przestrzenią, pełną wyzwań. Wierzymy, że linia Evolve2 pomoże pracownikom lepiej się w niej odnaleźć poprzez wspieranie ich w codziennej pracy. Zestaw słuchawkowy zwiększa produktywność i koncentrację, zapewniając przy tym pionierską jakość cyfrową. Jesteśmy przekonani, że dzięki ofercie Evolve2 oferujemy najlepsze zestawy słuchawkowe dla biznesu, a jednocześnie tworzymy nowy standard w dziedzinie zestawów słuchawkowych przeznaczonych dla nowoczesnego pracownika biurowego ”.

  Ceny i dostępność

  Linia Jabra Evolve2 dostępna będzie od kwietnia 2020 r. w ofercie wybranych sprzedawców detalicznych. Evolve2 85 i Evolve2 65 dostępne będą w dwóch kolorach: czarnym i beżowym. Evolve2 40 dostępny będzie w kolorze czarnym.

  • Evolve2 85 STEREO MSRP 449 €, 449 $ (499 $ / 489 € z bazą do ładowania)
  • Evolve2 65 STEREO MSRP 209 €, 249 $, 249 £ (299 $ / 249 € z bazą do ładowania)
  • Evolve2 65 MONO MSRP 199 €, 239 $ (289 $ / 239 € z bazą do ładowania)
  • Evolve2 40 STEREO MSRP 119 €, 139 $
  • Evolve2 40 MONO MSRP 109 EUR, 129 USD

  Nowe