Jabra przedstawia Elite 75t – douszne bezprzewodowe słuchawki 4-tej generacji

0
1423

Jabra zaprezentowała nowe, bezprzewodowe słuchawki douszne Elite 75t. Zaprojektowane tak, by działać jeszcze dłużej od poprzednika i gwarantować jeszcze lepsze dopasowanie. Kształt Elite 75t zapewnia większy komfort, dzięki optymalnemu kształtowi i rozmiarowi wkładek dousznych. Co jeszcze się zmieniło?

Marka Jabra, aby opracować możliwie najbardziej komfortowe słuchawki, pracowała na podstawie tysięcy skanów uszu użytkowników z całego świata. Dzięki temu oddało się opracować najbardziej optymalny kształt i rozmiar w technologii 3D. Jabra zbierała też informację na temat spostrzeżeń i preferencji użytkowników. Na tej podstawie okazało się, że użytkownikom bardzo zależy na możliwie najdłuższej żywotności baterii oraz łatwym łączeniu się z urządzeniami.

Jabra Elite 75t

Nowy produkt z rodziny Elite miał stać się idealną odpowiedzią na te potrzeby. 75t zapewnia do 28 godzin pracy przy korzystaniu z etui z funkcją ładowarki oraz 7,5 godziny bez konieczności dodatkowego ładowania. Dużym plusem jest też możliwość szybkiego ładowania za pomocą USB-C. Jabra zadbała też o poprawienie wygody korzystania z etui ładującego poprzez zapewnienie łatwiejszego dostępu i dodanie magnesów.

Słuchawki zostały wyposażone w 4-mikrofonową technologię wzbogaconą o redukcję szumów i odgłosów wiatru. Dzięki temu wykonywanie i odbieranie połączeń stanie się jeszcze przyjemniejsze. Opracowane technologie mają pozwolić na spokojne prowadzenie rozmów nawet w zatłoczonych miejscach takich jak ulica, czy metro.

Łączenie z telefonem odbywa się za pomocą bluetooth 5.0. Jabra Elite 75t mogą też wykorzystywać Alexę, Siri oraz Asystenta Google. Pozwalają na wykonywanie różnych czynności przy użyciu poleceń głosowych. Pomogą ustawić spotkanie, znaleźć wydarzenia odbywające się w pobliżu lub odczytać wiadomość, którą otrzymaliśmy.

Do słuchawek otrzymujemy też specjalnie dostosowaną aplikację Jabra Sound +, która pozwala wybrać asystenta głosowego, dopasować profile muzyczne za pomocą korektora dźwięku, dostosować jakość połączeń, śledzić stan naładowania baterii oraz ustawić stopień słyszalności otoczenia.

Jabra Elite 75t będą dostępne w dwóch kolorach – Titanium Black i Gold Beige. Słuchawki trafią do sprzedaży najprawdopodobniej w połowie października 2019. Mają być dostępne w cenie 199 EUR. Jednak na szczegóły dotyczące sprzedaży na terenie Polski będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj