More

  Jak zobaczyć zorzę polarną z iPhone? Mamy na to sposób!

  Marzysz o zobaczeniu zorzy polarnej? Teraz to możliwe dzięki aplikacji My Aurora Forecast Pro Ta przyjazna użytkownikowi aplikacja pomoże Ci przewidzieć, kiedy i gdzie będziesz mógł zobaczyć te magiczne światła na niebie.

  My Aurora Forecast Pro

  W ciągu ostatnich kilku tygodni, mieszkańcy Europy i części USA mieli niezwykłą okazję podziwiać zorzę polarną. Wzrost aktywności geomagnetycznej sprawił, że te piękne zielone i różowe smugi były widoczne w miejscach, gdzie zazwyczaj się ich nie spodziewamy. I choć możesz znaleźć wiele informacji w mediach, najlepszym sposobem na śledzenie zorzy jest dedykowana aplikacja.

  Prosta obsługa i wysoka funkcjonalność

  My Aurora Forecast Pro to aplikacja dostępna na iPhone, iPad i Apple Watch za 19.99 zł lub w wersji bez Pro bezpłatnie. Obsługa jest intuicyjna, a wbudowane funkcje jak KP Index czy mapa zorzy, sprawiają, że szybko dowiesz się, jakie są szanse na zobaczenie zorzy w Twojej okolicy.

  KP Index na bieżąco aktualizuje prawdopodobieństwo wystąpienia zorzy, a mapa pokazuje, gdzie aktualnie można ją zobaczyć. Aplikacja oferuje listę najlepszych miejsc do obserwacji oraz kamery na żywo, które są świetnym dodatkiem, nawet jeśli zorza nie będzie widoczna w Twoim miejscu.

  My Aurora Forecast Jak zobaczyć zorzę polarną z iPhone

  Dla pasjonatów i amatorów

  My Aurora Forecast to także mnóstwo informacji dla tych, którzy chcą zgłębić temat. W zakładce prognoz znajdziesz dane o wietrze słonecznym oraz piękne, wysokiej rozdzielczości obrazy słońca.

  Dzięki powiadomieniom push zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi prognozami aktywności aurory.

  Zobacz też
  Gdzie i kiedy obserwować zorzę polarną?
  Lornetka czy teleskop? Jak obserwować nocne niebo

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe