Jakie naprawy można wykonać w ramach gwarancji Apple?

Gdy decydujemy się na zakup telefonu Apple, to otrzymujemy od producenta gwarancję. Trwa ona rok od momentu zakupu danego urządzenia. Zgodnie z zapisami gwarancji obejmuje ona fabryczne wady oraz wady wykonania, które to ujawnione zostaną podczas użytkowania telefonu. Niestety zużycie zwykłe telefonu oraz uszkodzenia mechaniczne, wymagać będą naprawy odpłatnej naszego telefonu.

Czego nie naprawimy w ramach gwarancji Apple?

Jeśli zmierzamy sprawdzić dokładne warunki gwarancji marki Apple, to możemy się zapoznać z danymi, które są umieszczone na stronie oficjalnej marki. To tam właśnie się znajduje pełna lista czynności oraz usterek, które nie będą niestety podlegać gwarancji producenta. Jakich napraw w ramach gwarancji nie możemy wykonać? Przede wszystkim mowa o tych, które dotyczą zużywających się części z upływem czasu. Mowa, chociażby o baterii. Oczywiście pod warunkiem, że sama usterka nie wynika z fabrycznej wady urządzenia.

Gwarancja Apple nie obejmuje drobnych napraw oraz większych uszkodzeń jak: pęknięcia, zadrapania oraz wgniecenia. Apple także nie naprawi usterek, które powstać by mogły na skutek wykorzystywania produktu Apple z produktami innych firm. Mowa o uchwytach, ładowarek oraz innych akcesoriów. Sam serwis producenta nie naprawi także zalanego telefonu Apple, jak i innych uszkodzeń, które to powstały na skutek zewnętrznych czynników.

Serwis oficjalny Apple także odmówi naprawy naszego telefonu, który użytkowany był w sposób niezgodny z gwarancją lub też zmodyfikowany został w sposób samodzielny. Podstawą do obsługi gwarancji jest także widoczność seryjnego numeru na urządzeniu, co pozwala na potwierdzenie, czy telefon nie został przypadkowo skradziony.

Gdzie możemy naprawić uszkodzony telefon Apple?

Jeśli zależy nam na wykonaniu szybkiej oraz jakościowej naprawy, to skontaktujmy się z serwisem Apple Gdańsk. W serwisie tym nie spotkamy się z kompletnie żadnymi ograniczeniami. Serwis przyjmuje urządzenie, które posiada mocne ślady użytkowania lub rysy. Serwis zajmuje się także iPhone’m, który niedawno został zalany. Serwis wykonuje wszelkie rodzaju naprawy jak tańsza wymiana szybki lub wymiana ekranu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Oglądanie Apple TV na telewizorach LG Smart TV już możliwe

LG wprowadza nowe aplikacje od Apple na swoje telewizory...

Apple wypuszcza iOS 16.3. Jak przyspieszyć iPhone po aktualizacji?

Aktualizacja iOS 16.3 na Apple jest już dostępna. Użytkownicy...

Tryb akcji na iPhone 14 – jak go włączyć i z niego korzystać

Nie każdy wie, że nowe modele iPhone’a 14 od...

Canon EOS R5 Mark II – aparat, który zechcesz mieć

Canon EOS R5 Mark II to nadchodzący następca pełnoklatkowego...

Na co zwrócić uwagę kupując kamery kopułkowe?

Kamery kopułkowe są jednym z popularniejszych rozwiązań do monitorowania...

Czy na Islandii można latać dronem?

Islandia jest pięknym krajem, pełnym niezwykłej przyrody i krajobrazów,...
0
Would love your thoughts, please comment.x