Meble, które powstały we współpracy Ikea i Asus ROG

0
2210

Kilka miesięcy temu IKEA ogłosiła ciekawą współpracę z ASUSem, a konkretniej z ROG (Republic of Gamers), w ramach której planowali stworzenie akcesoriów meblowych dla graczy, które będzie można kupić w sklepach IKEA w atrakcyjnych cenach. W końcu poznaliśmy więcej szczegółów!

Meble gamingowe projektowane przez IKEA i ASUS ROG powstały w centrum projektanckim w Szanghaju. Firmy współpracowały ze sobą, aby wymienić się cennym doświadczeniem i stworzyć produkty, które spodobają się graczom. Mowa tu nie tylko o niedrogich akcesoriach, ale też meblach gamingowych.

Ikea x Asus ROG

Okazuje się, że meble, które powstały we współpracy dwóch marek w USA i Wielkiej Brytanii będzie można kupić już od 1 października. Wszystko wskazuje na to, że niedługo po tym, meble trafią też na inne rynki. Kolekcja Asus ROG składa się z sześciu elementów wyposażenia, do których zaliczamy dodatki takie jak: podkładka za kark, wielofunkcyjna poduszka, uchwyty na kubki z napojami oraz organizer ścienny na akcesoria. W kolekcji nie zabraknie też biurka z regulowaną wysokością i fotela gamingowego.


Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądają te produkty, wystarczy zajrzeć na stronę Ikea.

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj