More

  Koniec kultowego serialu „Yellowstone” już blisko

  Po wielu miesiącach niepewności i spekulacji doczekaliśmy się ostatecznej decyzji dotyczącej przyszłości jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych – „Yellowstone”. Paramount ogłosił, że seria dobiegnie końca po drugiej części piątego sezonu, który ma swoją premierę planowaną na listopad. Jednak realizacja tego planu zależy od zakończenia podwójnych strajków w Hollywood, które teraz są pod wielkim znakiem zapytania.

  Losy Kevina Costnera

  Jednym z głównych tematów związanych z zakończeniem „Yellowstone” są losy samego Kevina Costnera, który odgrywał kluczową rolę jako John Dutton. Warto zwrócić uwagę na dokumenty prawne z lipca 2023 roku, w których Costner napisał, że „w 2023 roku zarobi znacznie mniej niż w 2022 roku z powodu braku umowy na 'Yellowstone’, głównego źródła jego dochodu w ubiegłym roku”. W trakcie przesłuchania w sprawie alimentów we wrześniu aktor powiedział: „Usłyszałem, że jest trochę rozczarowujące, że [to] najpopularniejszy serial telewizyjny, w którym nie biorę udziału.” Nie jest pewne, czy Costner pojawi się w finałowych odcinkach serialu, ponieważ jego umowa wygasła.

  taylor sheridan

  Czy to ostatni sezon?

  Tak, to oficjalne – „Yellowstone” nie doczeka się szóstego sezonu. Paramount ogłosiło, że pojawi się sequel serialu, który czeka na swoją premierę — choć data jest teraz pod znakiem zapytania w związku z trwającymi strajkami w Hollywood. Nie jest jeszcze jasne, czy sequel ten będzie kontynuacją historii Johna Duttona, czy zupełnie odrębnym projektem.

  taylor sheridan

  Wszechświat „Yellowstone” Rozkwita

  Na koniec, warto wspomnieć, że wszechświat „Yellowstone” ciągle się rozwija. Oprócz piątego sezonu, mamy już dostępne prequele (1923 i 1883) i wiele innych spin-offów w przygotowaniu, które przeniosą nas do różnych okresów i miejsc w historii Duttonów. To emocjonujący czas dla fanów tej kultowej serii, którzy nie mogą doczekać się kolejnych odcinków i nowych przygód w dzikim zachodzie.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe