More

  #lidlfan – kolekcja ubrań dla fanów Lidla dostępna już od poniedziałku

  Uwielbiasz robić zakupy w sklepach sieci Lidl? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Sieć handlowa przygotowała limitowaną kolekcję ubrań #lidlfan z logo sklepu. Już w najbliższy poniedziałek na sklepowe półki trafią t-shirty, skarpetki oraz klapki.

  Lidl oczywiście nie jest marką typowo modową, choć w ich sklepach nie raz można trafić na promocyjne kolekcje ubrań. Tym razem jednak na sklepowych półkach znajdziemy linię ciuchów, które mogą sprawić sporo radości osobom, które kolekcjonuje nietypowe oraz limitowane wersje oryginalnych ubrań, oraz modnych dodatków.

  Limitowana kolekcja z logo Lidla

  Z informacji prasowej przygotowanej przez markę wynika, że zdecydowali się na stworzenie kolekcji ubrań zgodnej z duchem streetwear. Motywem przewodnim kolekcji stało się logo Lidla. Premiera oraz rozpoczęcie sprzedaży zaplanowane zostały na poniedziałek (26 kwietnia).

  fot. Lidl.pl

  W ofercie znajdziemy t-shirty w cenie 24,99 zł, skarpetki 2 pary za 7,99 zł oraz klapki w cenie 24,99 zł. Ubrania będą dostępne w Sklepach stacjonarnych oraz w sklepie online. Oferta jest limitowana.

  Nowe