More

  Litery przestrzenne – co warto wiedzieć o tym rozwiązaniu?

  Litery przestrzenne to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnej reklamy. Dzięki swojej oryginalnej formie pozwala wyróżnić się na tle konkurencji, skutecznie zwiększyć widoczność przekazu i jego oddziaływanie. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w logo 3d czy kaseton z trójwymiarowymi literami.

  Litery 3D – daj się zauważyć!

  Co możesz zrobić, by Twój przekaz reklamowy wyróżniał się spośród dziesiątek innych reklam? Jak sprawić, by siedziba firmy była wyraźnie oznakowana i widoczna z daleka? Litery przestrzenne to odpowiedź na potrzeby wielu przedsiębiorców, poszukujących efektywnego sposobu zareklamowania swojej działalności, a także podniesienia prestiżu firmy i budowania strategii wizualnej marki.

  Logo 3d czy nazwa firmy ułożona z wielkogabarytowych stojących liter trójwymiarowych to skuteczne sposoby na przyciągnięcie wzroku przechodniów i zwrócenie uwagi potencjalnych odbiorców. Ich dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena, połączona jednocześnie z wysoką trwałością i odpornością na zniszczenia.

  Z czego zrobione są litery przestrzenne?

  Litery przestrzenne zrobione są ze starannie dobranych materiałów, umożliwiających precyzyjne wycinanie najróżniejszych kształtów, a jednocześnie odpornych na niesprzyjające warunki zewnętrzne czy zabrudzenia.

  Jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów jest styrodur – chociaż przypomina zwykły styropian, jego parametry są znacznie lepsze i zapewniają świetną wytrzymałość, łatwą obróbkę i atrakcyjną cenę. Możesz też zdecydować się na oryginalne połączenie styroduru z lustrem czy plexi. Niektóre litery (np. te o większej grubości) wykonywane są ze styropianu premium, wyróżniającego się wyjątkowo wysoką jakością. Jeśli szukasz estetycznych liter 3d do zastosowania wewnątrz budynku, doskonałym wyborem będą eleganckie litery z plexi.

  Jakie rodzaje liter 3D można zamówić?

  Litery przestrzenne mają niezwykle szerokie zastosowanie – dobra agencja reklamowa zaproponuje różnorodne materiały i wykończenia, dzięki którym dopasujesz zamówienie do konkretnych potrzeb.

  Agencja reklamowa Optimaprint z okolic Nowego Sącza oferuje szeroką gamę czcionek, kolorów i rodzajów frontów m.in. drewniany, z plexi, z dibondu czy drewna. Ciekawą opcją dodatkową jest m.in. druk UV na froncie liter, pozwalający stworzyć niemal dowolne grafiki czy gradienty i lepiej dopasować produkt końcowy do potrzeb klienta. Możesz liczyć na bezproblemową dostawę nie tylko na terenie Nowego Sącza, ale też w całym kraju i Europie.

  Dekoracyjne litery trójwymiarowe

  Litery trójwymiarowe sprawdzają się doskonale jako reklama zewnętrzna i wewnętrzna, mogą też pełnić funkcję informacyjną i stanowić element wystroju podczas ważnych eventów biznesowych lub wydarzeń prywatnych (np. ślub). Jednocześnie coraz więcej osób decyduje się na zakup liter 3d do własnego domu. Powieszone na ścianie hasła lub imiona domowników, duże litery stojące w minimalistycznym wnętrzu, a może eleganckie kasetony z trójwymiarowymi elementami? To prosty sposób na aranżację nowoczesnego i oryginalnego wnętrza.

  Nowe