More

  Logitech wprowadza system rezerwacji biurek dla elastycznych miejsc pracy

  Logitech ogłosił nową usługę rezerwacji biurek, która ma ułatwić zarządzanie elastycznymi miejscami pracy. Dzięki systemowi rezerwacji, pracownicy będą mogli dokonywać rezerwacji biurek za pomocą usługi Logi Tune i informować zespoły o swojej obecności.

  Rozwiązanie to ma na celu optymalizację wykorzystania przestrzeni biurowej w erze hybrydowej pracy.

  Logitech wprowadza stację dokującą Logi Dock Flex do zarządzania miejscami pracy

  Logitech zaprezentował stację dokującą Logi Dock Flex, która została specjalnie zaprojektowana do zarządzania elastycznymi miejscami pracy. Wyposażona w wyświetlacz, porty USB i obsługę dwóch ekranów, stacja dokująca Logi Dock Flex umożliwia pracownikom szybkie podłączenie urządzeń, personalizację stacji roboczej i łatwe dołączanie do spotkań. Zespoły IT mają również możliwość zdalnego monitorowania i zarządzania stacjami dokującymi, dostosowywania ustawień rezerwacji i administrowania sprzętem.

  Logitech dba o zrównoważony rozwój w branży technologicznej

  Logitech, dążąc do zrównoważonego rozwoju, wykorzystuje materiały o mniejszym wpływie na środowisko w produkcji stacji dokującej Logi Dock Flex. Firma pakuje swoje produkty w opakowania pochodzące z odpowiedzialnych źródeł. Dzięki temu Logitech nie tylko innowacyjnie optymalizuje przestrzeń biurową, ale także podejmuje działania na rzecz ochrony środowiska.

  Wraz z wprowadzeniem na rynek stacji dokującej Logi Dock Flex, Logitech udostępni również usługę rezerwacji biurek. Usługa ta będzie bezpłatna, a funkcje premium będą dostępne w trakcie wersji beta do 1 lipca 2024 roku.

  Źródło: Informacja prasowa

  Nowe