More

  Lumix S5 II w ciekawej promocji. Zdobądź 1500 zł rabatu zostawiając stary aparat w rozliczeniu

  Ruszyła ciekawa promocja dla fanów Panasonica. Najnowszy, uniwersalny aparat bezlusterkowy Lumix S5 II możecie zgarnąć z niezłym rabatem w wysokości aż 1500 złotych. Jakie warunki należy spełnić?

  Lumix S5 II dostępny z rabatem

  Panasonic Lumix S5 II to rewolucja, jeśli chodzi o dostępny sprzęt foto tego producenta.  W Lumix znajdziemy długo oczekiwany fazowy autofokus, oraz oferuje tak rozbudowane funkcje wideo dostępne w tym przedziale cenowym. Finalnie otrzymał miano jednego z optymalnie wycenionych korpusów pełnokaltkowych na rynku.

  Jakie są warunki promocji?

  Wraz z początkiem roku ruszyła bardzo atrakcyjna promocja dla wszystkich chcących posiadać ten model aparatu. Cała akcja trwa do końca marca 2023 roku. Pod hasłem „Zgarnij nowy za stary” kryje się możliwość zakupu aparatu z rabatem w wysokości 1500 złotych. Dotyczy to korpusu Panasonic Lumix S5 II osobno lub w zestawie z obiektywami Lumix S 50 mm f/1.8 i/lub Lumix S 20-60 mm f/3.5-5.6.

  Wszystko, co trzeba zrobić, aby uzyskać rabat, to zostawić dowolny stary aparat w rozliczeniu.

  Sklepy biorące udział w promocji

  Rabat możemy uzyskać w wybranych sklepach autoryzowanych dealerów marki Panasonic. Jeśli chodzi o ceny sprzętu, to mogą się one różnić się w zależności od sklepu. Przykładowe sklepy to: AB Foto, Cyfrowe.pl, Fotoforma oraz FotoPlus.

  Promocja obowiązuje do 31 marca 2023 roku. Szczegóły promocji znajdziecie na stronach poszczególnych dealerów.

  Nowe