Minecraft tworzy nowy biom i pyta o opinie graczy

Popularna gra Minecraft cały czas się rozwija, a jej twórcy starają się wsłuchiwać w głosy swoich fanów. Właśnie dlatego jeden z twórców- Jasper Boerstra pokazał ,jak może wyglądać nowy biom.

Jak wygląda nowy biom?

Do Minecrafta ma być dodany nowy rodzaj biomu- mangrove. Będą to dokładnie tropikalne bagna. Na razie nie możemy ich przetestować. Są niedostępne w żadnej aktualizacji ani becie. Nie znalazły się również na żadnym snapshocie, jednak twórcy postanowili zaprezentować opracowany obszar na Twitterze.

Na razie musi nam wystarczyć jedynie taki sposób prezentacji. Biom ten charakteryzuje się wszechobecnymi namorzynami oraz błotem, które zastępuje ziemię.

Jaka jest reakcja graczy?

Większość graczy od razu zwróciła uwagę, że tworzony obszar wydaje się bardzo monotonny. W oczy razi przede wszystkim gołe podłoże, które pozbawione jest wszelkiej roślinności. Niektórzy gracze zwrócili również uwagę na wygląd błota. Jest ono podobno za mało wyraziste, co sprawia wrażenie, jakby podłoże pozbawione było właściwej tekstury.  Stwierdzono również, że jak na las namorzynowy, biom jest za suchy. Wielu graczy zauważyło, że drzewa powinny wyrastać bezpośrednio z wody. Przyznali, jednak że mogłoby to przypominać istniejący już biom bagienny.

Boerstra stwierdził, że weźmie rady pod uwagę. Przyznał również, że nagranie oraz screeny, które udostępnił, przedstawiają bardzo wczesny etap prac nad biomem. Niestety na razie nie wiemy, kiedy studio wprowadzi nowy biom do gry. Najprawdopodobniej nie nastąpi to jednak w najbliższej przyszłości.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Smartfon z mocną baterią? Poznaj możliwości Galaxy A13

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie najbardziej...

Samsung S21 FE vs S20 FE. Czy nowszy model jest warty dopłaty?

Szukasz nowego telefonu dla siebie lub swoich bliskich? Jednym...

Czym seria M Samsunga różni się od serii A?

Z roku na rok liczba wprowadzanych na rynek smartfonów...

Jak zainstalować presety do Adobe Lightroom?

Presety oraz profile do Adobe Photoshop Lightroom i Lightroom...

Wyjaśnienie RTP w sloty online

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest RTP w automatach,...

Pierwszy zwiastuj filmu John Wick: Chapter 4 już dostępny!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów serii John Wick....
0
Would love your thoughts, please comment.x