Mio z technologią Night Vision

Zima to bardzo trudna pora roku dla wszystkich kierowców. Częste opady, lód na drodze i mało słońca sprawiają, że o nieprzyjemne zdarzenia drogowe nie trudno. Właśnie dlatego w samochodzie warto posiadać wideorejestrator, który poradzi sobie w tych trudnych warunkach. Wiele produktów miało problem z nagraniami w nocy, dlatego Mio opracował technologię Night Vision.  

Wideorejestratory cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. To właśnie dzięki nim możemy czuć się bezpieczniejsi na drodze. I choć nie pomogą nam one podejmować decyzji w trakcie jazdy, to w przypadku nieprzyjemnych sytuacji na drodze będą stanowić spore wsparcie, które pomoże udowodnić, jak wyglądało całe zdarzenie. Dodatkowo tego typu urządzenie jeśli posiada tryb parkingowy, może pomóc w znalezieniu sprawcy obtarć parkingowych, który uciekł z miejsca zdarzenia. Wideorejestratory mają jednak spory minus, którym jest słaba jakość nagrań po zmroku. Aby dopracować swoje urządzenia, Mio opracowało autorską technologię Mio Night Vision w 3 wariantach: Mio Crystal Vision, Mio Night Vision, Mio Night Vision Pro.

Mio Crystal Vision

Technologia Mio Crystal Vision to rozwiązanie, które można znaleźć w podstawowych modelach wideorejestratorów Mio. Lepszy obiektyw i odpowiednie ustawienia przesłony mają sprawić, że urządzenie nagra zdarzenie w dobrej rozdzielczości. Wbudowane oprogramowanie zapewni również poprawę jasności nagrania. Ta opcja w porównaniu do standardowego trybu nocnego spowoduje, że nagrania nawet w słabo oświetlonych miejscach powinny stać się bardziej czytelne.

Mio Night Vision

Rozwinięciem podstawowego modułu Mio Crystal Vision jest Mio Night Vision. Technologia ta ma stanowić zaawansowane wspomaganie nagrań nocnych. Dzięki przesłonie o wartości nie większej niż 2.0, wideorejestratory Mio są w stanie zapewnić odpowiednią ilość światła, by uzyskane nagranie było wystarczająco jasne, a szczegóły na nim zarejestrowana bardziej czytelne. Dodatkowo tak jak w przypadku Mio Crystal Vision, moduł Mio Night Vision również posiada wewnętrzne oprogramowanie sprawiające, że otrzymamy możliwie najlepszej jakości nagrania przy niedostatecznym oświetleniu.

Mio Night Vision Pro

Ostatnia odmiana autorskiej technologii opracowanej przez Mio, dedykowana jest najbardziej wymagającym miłośnikom jazdy w niemalże zupełnej ciemności. Czym Night Vision Pro różni się od pozostałych technologii Mio? Oprócz wszystkich rozwiązań z Mio Night Vision wersja Pro może pochwalić się dodatkowym sensorem optycznym SONY Stravis. Ma gwarantować on czytelne i przejrzyste nagranie nawet w momentach minimalnego oświetlenia. Co możemy zyskać? Jeszcze więcej detali, lepszą jakość materiałów i dobry dowód w przypadku nieszczęśliwego wydarzenia.

 

Na podstawie opisów technologii opracowanej przez Mio możemy spodziewać się naprawdę pozytywnych zmian. Jednak jak jest naprawdę? Będziemy mogli przekonać się dopiero po wykonaniu pierwszych testów.

Źródło: Informacja prasowa
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Obiektywy Irix Cine dostępne z mocowaniem Fujifilm X

Irix do tej pory nie obejmował swoim wsparciem aparaty...

Kursy walut na żywo – jak można śledzić aktualne wahania na giełdzie?

Interesujesz się rynkiem walutowym już od dłuższego czasu? A...

Nowe, bardzo stylowe lampy LED klasy premium od Hobolite

Polski rynek fotograficzny wzbogacił się właśnie o nową markę...

Canon EOS R1 w fazie prac. Co o nim wiemy?

Najnowsze doniesienia potwierdzają prawdziwość plotek na temat dalszego rozwoju...

Sony ZV-E1 – czy vlogerzy znajdą tu coś dla siebie?

Jak podają najnowsze plotki, jeszcze w tym miesiącu powinniśmy...

OpenAI wprowadza GPT-4 – jak uzyskać do niego dostęp?

Gigant sztucznej inteligencji, OpenAI, wypuścił w środę swój najnowszy...
0
Would love your thoughts, please comment.x