Naprawa iPhone. Jak? Gdzie? Za ile?

Każdy posiadacz sprzętu od firmy Apple wie, jak delikatne są urządzenia amerykańskiego potentata. Są to bardzo pożądane i bezkonkurencyjne produkty, których jakość i wygląd tłumaczą wygórowaną cenę. W dzisiejszych czasach, gdy każdy żyje w biegu, dość łatwo uszkodzić swojego Iphone’a i pozbawić się niektórych z jego funkcjonalności, lub kwestii estetycznych. Dobrym rozwiązaniem takiej sytuacji będzie zwrócenie się do odpowiedniego serwisu i próba naprawy uszkodzonego urządzenia.

Serwis Apple przedłuży żywotność sprzętu

Najczęstszym powodem wymiany urządzenia na nowe, wcale nie jest przestarzałość lub chęć dostępu do nowych rozwiązań. Jest nim znaczny spadek pojemności baterii i konieczność ładowania jej niemal co chwilę. Zamiast szukać nowego telefonu, lub wszędzie zabierać ładowarkę i przejściówki, powinniśmy udać się do serwisu, który przedstawi nam koszty jej wymiany. Uszkodzona bateria jest dość prostą do naprawy usterką i niewielkim nakładem środków jesteśmy w stanie odratować nasze urządzenie, które będzie mogło nam służyć przez długi czas, a my odzyskamy pełną funkcjonalność naszego telefonu.

Zadbaj o wygląd swojego telefonu

Drugą najpopularniejszą decyzją prowadzącą nas do wymiany telefonu na nowy, jest pęknięty ekran. Zbita szybka nie wygląda dobrze i może prowadzić do poważnych uszkodzeń wyświetlacza. Każdy serwis Apple bez najmniejszego problemu poradzi sobie z tą usterką i nasze urządzenie odzyska swoją nienaganną estetykę. Warto pamiętać, że w przypadku pęknięcia ekranu powinniśmy jak najszybciej zasięgnąć opinii specjalisty. Mocniejsze naciskanie na zbitą szybkę może doprowadzić do pęknięcia całego ekranu i może nieodwracalnie uszkodzić nasze urządzenie, lub narazić nas na ogromne koszty wymiany całego wyświetlacza, często zbliżone kosztem do nowego sprzętu.

Naprawa usterek w serwisie Apple

Każda naprawa ma swoją cenę. Często uszkodzenie software potrafi wygenerować większe koszty, niż usterka mechaniczna, taka jak zbita szybka, lub uszkodzona bateria. Przed zleceniem w serwisie naprawy upewnijmy się co do pełnych kosztów usunięcia wady i sprawdźmy ceny usługi w kilku miejscach. Dodatkowo rzućmy okiem na oceny innych klientów. W dzisiejszych czasach każdy może wyrazić swoją opinię na temat firmy na odpowiednich witrynach lub serwisach, a natłok ocen negatywnych może pomóc nam w omijaniu niektórych serwisów szerokim łukiem i nie narażać nas na dodatkowe koszty. Znalezienie odpowiedniego i przyjaznego konsumentowi serwisu pomoże nam odzyskać uszkodzone urządzenie w niskiej cenie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Blik dołączy do SWIFT. Co się zmieni?

Według informacji podawanych przez biuro prasowe Polski Standard Płatności,...

Druk 3D w Ikea. Zestaw akcesoriów już w sprzedaży. Jak wyglądają?

Ikea to chyba jeden z ulubionych sklepów wielu Polaków....

System Business Intelligence pozwoli Twojej firmie rosnąć!

Pandemia przyśpieszyła digitalizację. Sporo biznesów się zamknęło, ale wiele...

12 starterów do rozmów, które doceni każda dziewczyna na Tinderze

Ktoś kiedyś powiedział: „Pierwsze wrażenie jest ostatnim wrażeniem” i...

Apple planuje wprowadzić usługę zakupów bazując na aplikacji Zdrowie

Apple testuje nowe usługi, które być może już niedługo...

Od kiedy Netflix wprowadzi reklamy? Zdradził to w wewnętrznej notatce

Reklamy potrafią być dość irytujące, szczególnie jeśli pojawiają się...
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x