More

  Newell prezentuje huby USB z czytnikami kart pamięci

  Newell prezentuje swoją kolejną nowość, jaką są huby USB do notebooków (ale nie tylko), w których znajdziemy między innymi czytnik kart SD i microSD. Dzięki ich użyciu będziesz potrzebował zdecydowanie mniej kabli.

  Newell hub USB z czytnikiem kart pamięci

  OD jakiegoś czasu dało się zauważyć modę na zmniejszenie ilości dostępnych złącz w komputerach. Jednak użytkownicy nadal wykazują zapotrzebowanie na większość z nich. W końcu, gdy mamy podłączyć myszkę, dysk zewnętrzny, czy pendrive napotykamy na problem. Na szczęście z pomocą przychodzą Huby Newell, które oferują nie tylko dodatkową ilość portów, ale również czytniki kart SD oraz micro SD.

  Hub Newell OTG 3 w 1 (45 zł)

  Hub Newell OTG 3 w 1 to mały przenośny gadżet w sam raz na schowanie go w kieszeni. Z wyglądu łudząco podobny do zapalniczki. Na swoim pokładzie posiada 2 wtyki – USB-A oraz USB-C. Warto dodać, że spora część dostępnych tabletów i smartfonów wspiera technologię „On The Go”, która umożliwia podłączenie do nich urządzenia USB.

  Poprzez wsparcie technologii OTG hub Newella jesteśmy w stanie podłączyć zarówno do komputera, oraz smartfona lub tabletu. Nie musimy instalować żadnych dodatkowych sterowników, czy też aplikacji. Na obudowie, wykonanej ze stopu aluminium, znajdziemy również gniazdo USB 3.0. Maksymalna prędkość transmisji danych wynosi 5 Gb/s.

  • Specyfikacja:
   materiał: stop aluminium, tworzywo
  • prędkość transmisji danych: 5 Gb/s
  • obsługiwane karty pamięci: SD, micro SD (TF)
  • interfejsy: USB-A 3.0 (męski), USB-A 3.0 (żeński), USB-C (męski)
  • wymiary: 70 x 20 x 8,5 mm
  • waga: 25 g

  Hub Newell 5 w 1 jest rozgałęźnikiem, który można podłączyć do złącza USB-C. W ten sposób nasz komputer zyskuje dodatkowe 2 porty USB 2.0, 1 port USB 3.0 oraz 2 czytniki kart pamięci (SD oraz micro SD). Ultra cienki, przenośny zmieści się z łatwością w torbie, czy plecaku. Hub działa jako „plug & play”, a to znaczy, że nie wymaga dodatkowych oprogramowań.

  Nowe