Nowa pralka Whirlpool FreshCare+

Większość z nas wykonuje pranie tylko wtedy, gdy znajduje się w domu. Wynika to z tego, że ubrania pozostawione na dłużej w pralce mogą stracić swój świeży zapach. Marka Whirpool postanowiła jednak znaleźć na to rozwiązanie i stworzyła innowacyjną linię pralek FreshCare+, która dba o nasze ubrania w trakcie prania i nie zmusza nas do wyjmowania ich zaraz po zakończeniu cyklu.  

Obecna linia pralek Whirpool z funkcją FreshCare+ została powiększona o nową, elegancką wersję pralki z kontrastującymi, czarnymi  drzwiami.

Pralki z linii FreshCare+

Zastosowana w pralkach funkcja FreshCare+ sprawia, że nasze pranie zachowuje swoją świeżość i przyjemny zapach nawet do 6 godzin po zakończeniu cyklu prania. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się w przypadku braku czasu lub sytuacji, gdy nagle musimy wyjść z domu. Jak pralka zachowuje świeżość ubrań? To wszystko dzięki powolnym ruchom bębna pralki oraz dodawanym strumieniom pary, która przenika przez ubrania i zapobiega powstawaniu brzydkich zapachów.

Whirlpool FreshCare

Pralki te posiadają też system SoftMove, który dostosowuje ruchy bębna do każdego rodzaju tkaniny. Na efekty prania świetnie wypływa też technologia Whirlpool 6, która kontroluje ilość potrzebnej wody oraz pracy silnika w każdej fazie prania. Czujniki określają wagę wsadu przez co pozwalają zaoszczędzić czas, wodę i energię.

Obecna linia pralek Whirlpool z funkcją FreshCare+ została wzbogacona o nową, elegancką wersję Black Line z kontrastującymi, czarnymi drzwiami (np. model Whirlpool EFWG81283BPL, cena: 1349 zł). W ofercie znajduje się również srebrna wersja kolorystyczna (model EFWG81283SBPL, cena: 1549 zł).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments