Nowa pralka Whirlpool FreshCare+

Większość z nas wykonuje pranie tylko wtedy, gdy znajduje się w domu. Wynika to z tego, że ubrania pozostawione na dłużej w pralce mogą stracić swój świeży zapach. Marka Whirpool postanowiła jednak znaleźć na to rozwiązanie i stworzyła innowacyjną linię pralek FreshCare+, która dba o nasze ubrania w trakcie prania i nie zmusza nas do wyjmowania ich zaraz po zakończeniu cyklu.  

Obecna linia pralek Whirpool z funkcją FreshCare+ została powiększona o nową, elegancką wersję pralki z kontrastującymi, czarnymi  drzwiami.

Pralki z linii FreshCare+

Zastosowana w pralkach funkcja FreshCare+ sprawia, że nasze pranie zachowuje swoją świeżość i przyjemny zapach nawet do 6 godzin po zakończeniu cyklu prania. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się w przypadku braku czasu lub sytuacji, gdy nagle musimy wyjść z domu. Jak pralka zachowuje świeżość ubrań? To wszystko dzięki powolnym ruchom bębna pralki oraz dodawanym strumieniom pary, która przenika przez ubrania i zapobiega powstawaniu brzydkich zapachów.

Whirlpool FreshCare

Pralki te posiadają też system SoftMove, który dostosowuje ruchy bębna do każdego rodzaju tkaniny. Na efekty prania świetnie wypływa też technologia Whirlpool 6, która kontroluje ilość potrzebnej wody oraz pracy silnika w każdej fazie prania. Czujniki określają wagę wsadu przez co pozwalają zaoszczędzić czas, wodę i energię.

Obecna linia pralek Whirlpool z funkcją FreshCare+ została wzbogacona o nową, elegancką wersję Black Line z kontrastującymi, czarnymi drzwiami (np. model Whirlpool EFWG81283BPL, cena: 1349 zł). W ofercie znajduje się również srebrna wersja kolorystyczna (model EFWG81283SBPL, cena: 1549 zł).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Smartfon z mocną baterią? Poznaj możliwości Galaxy A13

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie najbardziej...

Samsung S21 FE vs S20 FE. Czy nowszy model jest warty dopłaty?

Szukasz nowego telefonu dla siebie lub swoich bliskich? Jednym...

Czym seria M Samsunga różni się od serii A?

Z roku na rok liczba wprowadzanych na rynek smartfonów...

Jak zainstalować presety do Adobe Lightroom?

Presety oraz profile do Adobe Photoshop Lightroom i Lightroom...

Wyjaśnienie RTP w sloty online

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest RTP w automatach,...

Pierwszy zwiastuj filmu John Wick: Chapter 4 już dostępny!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów serii John Wick....
0
Would love your thoughts, please comment.x