More

  Nowa wersja aplikacji Spotify na WatchOS

  Posiadasz smartwatch z systemem WatchOS i korzystasz ze Spotify? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Właściciel muzycznej aplikacji przygotował nową aktualizację. Jeśli czekasz na nowe rozwiązania, to z pewnością ucieszy Cię informacja o tym, co się zmieniło. 

  W ramach aktualizacji Spotify na WatchOS, właściciele aplikacji zadbali o to, aby poprawić komfort użytkowania aplikacji.

  Zmiany w aplikacji Spotify na WatchOS

  Po aktualizacji możesz spodziewać się pewnych ulepszeń w wersji wizualnej aplikacji. Przede wszystkim zmianą na plus jest fakt, że karta „Twoja biblioteka” w aplikacji na zegarku będzie zawierać dostęp do całej muzyki, podcastów oraz pobieranych utworów. Spotify zadbało też o to, aby powiększyć okładkę albumy, co prezentuje się znacznie ciekawiej niż w wersji przed aktualizacją, ale też ułatwia poruszanie się po bibliotece z muzyką.

  W aplikacji na zegarek wprowadzone zostały też nowe oznaczenia, które pojawiają się na ostatnio dodanych odcinkach podcastów. Dzięki niebieskiej kropce, bez problemu znajdziemy odcinki, których nie chcielibyśmy przegapić. A co jeśli chcesz polubić odsłuchiwany utwór? Wystarczy, że przesuniesz palcem w lewo.

  Nowe