Nowe akcesoria dla graczy od MSI

Jestem przekonana, że marki MSI nie trzeba nikomu przedstawiać. Z pewnością zna ją każdy gracz, który stawia na atrakcyjny wygląd akcesoriów dostępnych w przystępnych cenach. Warto jednak wspomnieć o tym, że Polski oddział MSI zaprezentował właśnie nowy, kompletny zestaw akcesoriów gamingowych.

Do sprzedaży trafiły właśnie: mysz optyczna CLUTCH GM11, hybrydowa klawiatura VIGOR GK30 oraz składany zestaw słuchawkowy IMMERSE GH30.

MSI CLUTCH GM11

Jest to przewodowa myszka o klasycznym i symetrycznym kształcie. Jej waga to jedyne 89 gramów, co w połączeni z sensorem optycznym PMW-3325 pozwoli na wykonywanie w grach dynamicznych i precyzyjnych ruchów. W urządzeni zastosowane zostały przełączniki Omron, których żywotność wynosi nawet 10 milonów kliknięć. Mysz posiada też podświetlenie RGB, którym można sterować za pomocą przycisków lub aplikacji Dragon Center. Dostępna w cenie 129 zł.

MSI VIGOR GK30

Klawiatura ta to idealne połączenie zalet płynących z posiadania klawiatury mechanicznej i membranowej. Producent zastosował w niej hybrydowe przełączniki o wysokiej żywotności i krótkim czasie reakcji. Zapewniają one przyjemne czucie klawiszy oraz cichą pracę. Urządzenie zostało też wyposażone w podświetlenie LED RGB, którym można sterować przy pomocy skrótów klawiszowych lub aplikacji Dragon Center. Skróty pozwalają też na sterowanie głośnością oraz pauzowanie utworów. Model ten jest też odporny na zachlapania. Dostępna w cenie 229 zł.

MSI IMMERSE GH30

Jest to zestaw słuchawkowy, który przeznaczony jest dla graczy lubiących odizolować się od otoczenia w trakcie gry. Słuchawki te charakteryzują się zamkniętą budową, co przekłada się na lepsze tłumienie dźwięków z otoczenia. Sprawdzą się też jako przenośne słuchawki do słuchania muzyki, a to wszystko dzięki odłączanemu mikrofonowi i składanemu pałąkowi. W zastawie znajduje się też pokrowiec. Dostępne w cenie 219 zł.

Klawiaturę i myszkę można też kupić w zestawie VIGOR GK30 COMBO w cenie 279 zł.