Nowe, bardzo stylowe lampy LED klasy premium od Hobolite

Polski rynek fotograficzny wzbogacił się właśnie o nową markę produkującą lampy światłą ciągłego. Misją Hobolite jest stworzenie oświetlenia w ten sposób, aby było nie tylko funkcjonalne, ale przy tym wyglądało pięknie i stylowo. W ofercie umieszczono 3 wysokiej klasy lampy o mocy od 20 do aż 300 W.

Bardzo stylowe lampy Hobolite

LUMESCA Group Ltd jest polskim przedstawicielem i dystrybutorem nowej marki oświetleniowej. Hobolite zachwycą każdego miłośnika foto, gdyż nie wyglądają jak przeciętne lampy. Są przepięknie wykonane, a do tego profesjonalne i przemyślane w każdym szczególe. Mogą pochwalić się świetną wydajnością. W portfolio marki znajdziemy także potrzebne akcesoria dla fotografów pracujących z wideo, filmowców i innych twórców kreatywnych.

Hobolite — rodzaje dostępnych lamp

W asortymencie Hobolite znaleźć możemy między innymi trzy główne modele lamp – Mini, Avant i Pro. Wszystkie są lampami światła ciągłego. Ich moc to od 20 do 300W. Posiadają funkcję regulacji temperatury barwowej (2700K-6500K), wysokie współczynniki CRI i TLCI (96) oraz przyjazny rozproszony charakter światła z płynnymi przejściami.

 

Jednak przede wszystkim warto wspomnieć o ich konstrukcji. Producent zastosował tu obudowę z wysokiej klasy aluminium. Same lampy są kompaktowe, lekkie i bardzo stylowe. Oczywiście przy tym wciąż niezwykle funkcjonalne oraz, zgodnie z zapewnieniami marki, niezawodne. Stworzone z myślą o artystach pracujących poza studiem. Znajdą swoje zastosowanie także w większości rodzajów fotografii i produkcji wideo.

Ich mechanizm działania jest bardzo przemyślany i funkcjonalny. Cały zestaw został zoptymalizowany i zaprojektowany, w ten sposób, aby użytkownik mógł się z nim łatwo przemieszczać. Zestawy zawierają lekkie i kompatybilne akcesoria. Znajdziemy tu na przykład statywy z włókna węglowego i składane modyfikatory.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Cooler Master Synk X — innowacyjny fotel oferujący nowy poziom immersji

Cooler Master już kilka miesięcy temu zapowiadał swój niecodzienny...

Kompaktowe lampy LED Zhiyun Molus

Chińska marka właśnie wzbogaciła swoją ofertę o kolejną propozycję...

Co wpływa na ceny nieruchomości w Polsce w 2023 roku?

Ceny nieruchomości w Polsce to temat, który od dłuższego...

Obiektywy Irix Cine dostępne z mocowaniem Fujifilm X

Irix do tej pory nie obejmował swoim wsparciem aparaty...

Kursy walut na żywo – jak można śledzić aktualne wahania na giełdzie?

Interesujesz się rynkiem walutowym już od dłuższego czasu? A...

Canon EOS R1 w fazie prac. Co o nim wiemy?

Najnowsze doniesienia potwierdzają prawdziwość plotek na temat dalszego rozwoju...
0
Would love your thoughts, please comment.x