More

  Nowość od Zalman | CNPS14X Duo Black obiecuje ciche i efektywne chłodzenie

  Rynek chłodzenia procesorów właśnie wzbogacił się o nowy, ciekawy produkt od firmy Model CNPS14X Duo Black wyróżnia się konstrukcją z dwoma aluminiowymi radiatorami i podwójnymi wentylatorami.

  Budowa CNPS14X Duo Black

  Dwa aluminiowe radiatory i wentylatory AF120 o średnicy 120 mm tworzą system, który wyróżnia się na tle standardowych rozwiązań chłodzących. Inżynierowie Zalmana wyposażyli CNPS14X Duo Black w sześć niklowanych rurek cieplnych oraz technologię RDTH, dzięki której cooler ma być jeszcze efektywniejszy.

  Cicha praca w połączeniu z wydajnością

  CNPS14X Duo Black ma gwarantować niezwykle cichą pracę. Producent zapewnia, że hałas generowany przez urządzenie nie przekracza 29 dB(A).

  W najbliższych miesiącach Zalman CNPS14X Duo Black pojawi się na polskim rynku. Chociaż cena nie została jeszcze ujawniona, specyfikacja techniczna i możliwości tego modelu z pewnością przyciągną uwagę wielu entuzjastów komputerowych.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji oraz zdjęć

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe