Nowy rower elektryczny od Rad Power Bikes

Jak dobrze wiemy, coraz więcej ludzi dochodzi do wniosku, iż samochód nie jest czymś niezbędnym do życia. Dlatego powstaje coraz więcej alternatywnych rozwiązań, takich jak, chociażby rowery elektryczne.

Nie dość, że nie zanieczyszczają środowiska, to pozwalają zaoszczędzić trochę pieniędzy na benzynie. Warto wspomnieć, iż rowery dodatkowo są znacznie bardziej mobilne, nie zmuszają kierowców do stania w długich korkach.

Przedsprzedaż nowego roweru elektrycznego

Ostatnio firma Rad Power Bikes zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego, jednobiegowego roweru elektrycznego – RadMission 1. Będzie można sobie taki kupić za 999 dolarów, czyli w przeliczeniu na polskie złotówki niecałe 4000 zł.

Poprzednie modele tej firmy były zbudowane w taki sposób, aby wymusić na kierowcy pionową, wyprostowaną pozycję. RadMission 1 natomiast pozwala na przybranie wygodniejszej, pochylonej pozycji. Rower na razie dostępny jest do zamówienia wyłącznie w przedsprzedaży.

Rad Power Bikes – RadMission 1

Rama została wykonana z lekkiego aluminium, dzięki czemu całość waży około 22 kg. Rower posiada jednobiegowy układ napędowy, który wraz z motoreduktorem piasty umożliwia pokonywanie większości wzniesień.

Rower dostępny jest w dwóch wersjach. W wersji europejskiej będzie wyposażony w 250 W silnik, dzięki czemu maksymalna prędkość do osiągnięcia będzie wynosiła 25 km/h. Posiada on również akumulator litowo-jonowy 48/10,5 Ah, który pozwoli na przebycie dystansu między 40-72 km.

Maksymalne obciążenie, wliczając rowerzystę, wynosi około 125 kg. Rower wyposażony został w 27,5-calowe obręcze oraz odporne na przekłucia, 1,95-calowe opony Kenda Kontact. Dodatkowo warte wspomnienia jest wbudowany panel sterowania LED, przednie oświetlenie oraz światło hamowania.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Obiektywy Irix Cine dostępne z mocowaniem Fujifilm X

Irix do tej pory nie obejmował swoim wsparciem aparaty...

Kursy walut na żywo – jak można śledzić aktualne wahania na giełdzie?

Interesujesz się rynkiem walutowym już od dłuższego czasu? A...

Nowe, bardzo stylowe lampy LED klasy premium od Hobolite

Polski rynek fotograficzny wzbogacił się właśnie o nową markę...

Canon EOS R1 w fazie prac. Co o nim wiemy?

Najnowsze doniesienia potwierdzają prawdziwość plotek na temat dalszego rozwoju...

Sony ZV-E1 – czy vlogerzy znajdą tu coś dla siebie?

Jak podają najnowsze plotki, jeszcze w tym miesiącu powinniśmy...

OpenAI wprowadza GPT-4 – jak uzyskać do niego dostęp?

Gigant sztucznej inteligencji, OpenAI, wypuścił w środę swój najnowszy...
0
Would love your thoughts, please comment.x