Odbierz dwie darmowe gry na Steam

W obecnej sytuacji wiele platform (takich jak Steam lub Epic Games Store) decyduje się na odważny ruch. Chodzi oczywiście o rozdawanie darmowych treści takich jak gry komputerowe.

Ostatnio głośno było o GTA 5, dostępnym za darmo w Epic Games Store. Jak łatwo się domyślić, wiele osób skorzystało z okazji i odebrało tę kultową grę. Oczekujemy na potwierdzenie, jaki znany tytuł będzie następny.

Wiele osób pewnie zapyta jaki cel ma takie rozdawnictwo. Przecież normalnie cena GTA 5 oscyluje w okolicach 100 zł. Grand Theft Auto to znana na całym Świecie seria gier przygodowych akcji, ze stosunkowo otwartym Światem. Jednak mimo wszystko są osoby, które z jakichś powodów o niej nie słyszały lub nie miały okazji jej kupić. Kilkudniowa promocja tego typu to doskonała reklama marki.

Ale co z tytułowymi dwoma darmowymi grami na Steamie?

Są to Geneshift oraz Kangurek Kao: Runda 2 (z ang. Kao the Kangaroo: Round 2). Obie gry nie są bardzo znane, ale zawsze warto je mieć w swojej kolekcji, szczególnie że są darmowe.

Geneshift


Geneshift to gra akcji stworzona przez Nik Nak Studios. Jest to tzw. top-down shooter, czyli strzelanka, której akcja ukazana jest z lotu ptaka. Gra posiada rozwinięty system odblokowywania umiejętności oraz prowadzenia pojazdów. Tytuł został wypuszczony na rynek w 2017 roku. Do odebrania tej produkcji zostało niewiele czasu, bowiem promocja trwa do godziny 19:00 w środę 10 czerwca.

Kangurek Kao: Runda 2


Jest to przygodowa gra na konsole i komputery osobiste. Głównym jej bohaterem jest kangurek Kao, który w każdej z 5 krain musi zmierzyć się z pomocnikami głównego antagonisty – Huntera. Gra dostępna jest na 4 platformy: PC z systemem Windows, PlayStation 2, Nintendo GameCube oraz Xbox. Promocja na ten tytuł trwać będzie nieco dłużej. Kończy się dopiero o 7:00 w poniedziałek 15 czerwca.

Nie zapomnijcie też o bezpłatnych grach od Epic Games Store.

Źródło: Steam

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Klkl
Klkl
1 rok temu

Góry komputerowe? xD dobrze bo moje giry nie działają

Karol
Karol
1 rok temu

Giry komputerowe XD

Jakub
Jakub
1 rok temu

Nie wiedziałem, że Epic oraz Steam rozdają GIRY komputerowe🤔😉

stary
stary
1 rok temu

geneshift nie jest darmowe idioci, kosztuje 32zl

Szkoda słów na idiotów
Szkoda słów na idiotów
1 rok temu
Reply to  stary

Stary niewychowany idioto była darmowa wczoraj do 19. Nie załapałeś się na cebula okazję i chodzisz ludzi w internecie wyzywać? Ogarnij się.

Monika
Admin
Monika(@admin)
1 rok temu
Reply to  stary

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. 😉

Ktoś
Ktoś
1 rok temu
Reply to  stary

Ale zrobiłeś z siebie debila. Weź zamknij teraz oczy, i wykonaj solidny rozpęd, ściana sama się znajdzie.

Bob
Bob
1 rok temu

No to steam zaszalał. Godna konkurencja dla GTA V

Bartes
Bartes
1 rok temu
Reply to  Bob

Ale co ma wspólnego Valve z tym że twórca udostępnia grę za darmo. Epic kupuje klucze/licencje od developerów a potem daje za free by zwiększyć ilość użytkowników w ich sklepie.