W obecnej sytuacji wiele platform (takich jak Steam lub Epic Games Store) decyduje się na odważny ruch. Chodzi oczywiście o rozdawanie darmowych treści takich jak gry komputerowe.

Ostatnio głośno było o GTA 5, dostępnym za darmo w Epic Games Store. Jak łatwo się domyślić, wiele osób skorzystało z okazji i odebrało tę kultową grę. Oczekujemy na potwierdzenie, jaki znany tytuł będzie następny.

Wiele osób pewnie zapyta jaki cel ma takie rozdawnictwo. Przecież normalnie cena GTA 5 oscyluje w okolicach 100 zł. Grand Theft Auto to znana na całym Świecie seria gier przygodowych akcji, ze stosunkowo otwartym Światem. Jednak mimo wszystko są osoby, które z jakichś powodów o niej nie słyszały lub nie miały okazji jej kupić. Kilkudniowa promocja tego typu to doskonała reklama marki.

Ale co z tytułowymi dwoma darmowymi grami na Steamie?

Są to Geneshift oraz Kangurek Kao: Runda 2 (z ang. Kao the Kangaroo: Round 2). Obie gry nie są bardzo znane, ale zawsze warto je mieć w swojej kolekcji, szczególnie że są darmowe.

Geneshift


Geneshift to gra akcji stworzona przez Nik Nak Studios. Jest to tzw. top-down shooter, czyli strzelanka, której akcja ukazana jest z lotu ptaka. Gra posiada rozwinięty system odblokowywania umiejętności oraz prowadzenia pojazdów. Tytuł został wypuszczony na rynek w 2017 roku. Do odebrania tej produkcji zostało niewiele czasu, bowiem promocja trwa do godziny 19:00 w środę 10 czerwca.

Kangurek Kao: Runda 2


Jest to przygodowa gra na konsole i komputery osobiste. Głównym jej bohaterem jest kangurek Kao, który w każdej z 5 krain musi zmierzyć się z pomocnikami głównego antagonisty – Huntera. Gra dostępna jest na 4 platformy: PC z systemem Windows, PlayStation 2, Nintendo GameCube oraz Xbox. Promocja na ten tytuł trwać będzie nieco dłużej. Kończy się dopiero o 7:00 w poniedziałek 15 czerwca.

Nie zapomnijcie też o bezpłatnych grach od Epic Games Store.

Źródło: Steam

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Klkl
Klkl
11 miesięcy temu

Góry komputerowe? xD dobrze bo moje giry nie działają

Karol
Karol
11 miesięcy temu

Giry komputerowe XD

Jakub
Jakub
11 miesięcy temu

Nie wiedziałem, że Epic oraz Steam rozdają GIRY komputerowe🤔😉

stary
stary
11 miesięcy temu

geneshift nie jest darmowe idioci, kosztuje 32zl

Szkoda słów na idiotów
Szkoda słów na idiotów
11 miesięcy temu
Reply to  stary

Stary niewychowany idioto była darmowa wczoraj do 19. Nie załapałeś się na cebula okazję i chodzisz ludzi w internecie wyzywać? Ogarnij się.

Monika
Admin
11 miesięcy temu
Reply to  stary

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. 😉

Ktoś
Ktoś
11 miesięcy temu
Reply to  stary

Ale zrobiłeś z siebie debila. Weź zamknij teraz oczy, i wykonaj solidny rozpęd, ściana sama się znajdzie.

Bob
Bob
11 miesięcy temu

No to steam zaszalał. Godna konkurencja dla GTA V

Bartes
Bartes
11 miesięcy temu
Reply to  Bob

Ale co ma wspólnego Valve z tym że twórca udostępnia grę za darmo. Epic kupuje klucze/licencje od developerów a potem daje za free by zwiększyć ilość użytkowników w ich sklepie.