More

  Oglądaj najnowszy sezon FORMULA 1® w ELEVEN SPORTS w PLAY NOW

  Już od jutra fani motorsportu będą mogli śledzić cykl najbardziej prestiżowych wyścigów na świecie na kanałach ELEVEN SPORTS dostępnych w usłudze PLAY NOW. Między 3 a 5 lipca na Eleven Sports 1 zostanie wyemitowane ponad 13 godzin transmisji z wyścigów, kwalifikacji i treningów, a także wywiady i kulisy wydarzenia. Warto już teraz zarezerwować czas na dawkę sportowych emocji, ponieważ w nadchodzącym sezonie na widzów czekają transmisje z rywalizacji pomiędzy ikonami światowej sławy!

  W tym sezonie będziemy mogli podziwiać m.in. Lewisa Hamiltona, który dotychczas aż sześciokrotnie zdobył mistrzowski tytuł, zbliżając się tym samym do światowego rekordu Michaela Schumachera. Na torze zobaczymy też takie sławy jak Sebastian Vettel, Valtteri Bottas, Daniel Ricciardo, Charles Leclerc czy Max Vestappen. Po rocznej przerwie na tor powraca również francuski kierowca Esteban Ocon. Zobaczymy też relacjonowane na żywo sesje treningowe z udziałem Roberta Kubicy. Zmagania gwiazd będą emitowane na kanałach ELEVEN SPORTS, dostępnych na PLAY NOW i PLAY NOW TV. Do 6 września przewidziano aż osiem weekendów z F1®.

  Te i wiele innych emocjonujących, sportowych rozgrywek dostępnych jest w pakiecie SPORT oferty telewizyjnej sieci Play. By zapewnić sobie wygodny dostęp do transmisji, wystarczy wybrać jedną z dwóch możliwych opcji. Dla klientów, którzy mają numer w Play wraz z dostępem do pakietu podstawowego PLAY NOW, operator przygotował ofertę z kanałami ELEVEN SPORTS, Motowizja HD i Extreme Channel. Pierwszy miesiąc oglądania pakietu jest darmowy, po czym opłata za dostęp do kanałów to 15 zł/m-c. Zapewnia on pełną swobodę, gdyż można go włączyć i wyłączyć w dowolnym momencie. Klienci mogą także skorzystać z opcji z urządzeniem TV BOX, gdzie w ramach dwuletniego abonamentu w wysokości 20 zł/m-c mogą cieszyć się dostępem do pakietu podstawowego i NEWS (z TVN24), włączyć Netflix na 6 miesięcy w prezencie, a dodatkowo na start otrzymują Eleven Sports 1 4K na 3 miesiące za darmo. Tu również można wykupić pakiet SPORT ze wszystkimi kanałami ELEVEN, w tym wspomnianym Eleven Sports 1 4K oraz Motowizja HD i Extreme Channel za 15 zł/m-c.

  Korzystanie z PLAY NOW nie zużywa pakietu danych, więc widzowie mogą śledzić sportowe rozgrywki nie tylko w swoim salonie, ale także podczas urlopu – na plaży czy w hotelu. Dodatkowo użytkownicy, którzy nie będą mogli zobaczyć wyścigów podczas ich transmisji, mają możliwość oglądania automatycznie materiałów nawet do 7 dni od ich emisji. Platforma PLAY NOW daje także możliwość przechowywania samodzielnie nagranych treści w chmurze przez nawet 180 dni, dzięki czemu najwięksi fani mogą wrócić do emocji z toru także długo po wakacjach.

  Warto zaznaczyć, że usługa PLAY NOW to nie tylko sport! Platforma daje również dostęp do aż 80 kanałów i setek filmów, seriali i bajek w dowolnym miejscu i czasie. Można z niej korzystać na wielu urządzeniach takich jak smartfon czy tablet (z których dodatkowo można rzucać obraz na telewizor czy projektor z użyciem Google Cast), laptop, urządzenia z systemem Android TV, dekoder PLAY NOW TV BOX oraz przez przeglądarkę na stronie www.playnow.pl.

  Nowe