More

  Oto ROIDMI A100: kompaktowa suszarka do włosów o mocy małego tornado!

  Poznajcie ROIDMI A100: zaskakująco mocną i kompaktową suszarkę o nietypowej konstrukcji, którą zabierzemy ze sobą wszędzie! Podobieństwo do Dysona? Przypadkowe!

  Jaki jest podstawowy problem z suszarkami? Nie zawsze chcą się zmieścić do naszego bagażu! No właśnie: co z tego, że mamy potężną suszarkę, kiedy nie nadaje się ona na wyjazdy, bo zajmuje pół walizki. Pomoc nadciąga z mało oczekiwanej strony, bo nie kto inny, jak ROIDMI (submarka Xiaomi) zaprezentowało niedawno suszarkę marzeń. Kompaktową, dopracowaną stylistycznie, mocną i … niepokojąco punktującą cenioną serię Dysona!

  ROIDMI A100 to model szokujący już samym wyglądem (przypomina … mikrofon!), zbliżonym do tego, jaki prezentują topowe suszarki najbardziej cenionych marek. Nie dość, że urządzenie nie przypomina tradycyjnych suszarek, to jeszcze posiada magnetycznie montowaną dyszę, co sprawia, że zajmuje jeszcze mniej miejsca, a jej składanie zajmie dosłownie sekundę.

  Suszarka jest lekka (330 g), mocna (pęd powietrza do 64 m/s, silnik 104 tys. RPM) i według producenta ma wysuszyć włosy średniej długości w maksymalnie 3 minuty, a długie – do 5 minut. Znajdziemy tu system kontroli stałej temperatury NTC Smart, dwie prędkości pracy i trzy temperatury powietrza.

  Moc przepływu powietrza w ROIDMI A100 jest połączony z technologią jonów ujemnych, uwalniającą ponad 10 milionów jednostek/cm³ jonów, pomagających w zneutralizowaniu elektryczności statycznej we włosach i wspierających odprowadzanie wilgoci. Dzięki tej technologii włosy mają być bardziej puszyste i zarazem gładkie.

  Czy ROIDMI A100 ma szansę? Odpowiedź jest prosta: na Indiegogo zbiórka przekroczyła już 1500% zakładanego celu!

  Nowe