More

  Out Of The Box – nowy sklep internetowy marki InPost

  InPost uruchomił swój nowy sklep internetowy, Out Of The Box, oferujący oryginalne produkty, w większości tworzone we współpracy z polskimi producentami. Kupimy tam przedmioty takie jak: paczkokurtka, mebelki z tektury czy limitowane klocki Paczkomat®. W ofercie sklepu znajdziemy również akcesoria do domu, ubrania, zabawki i materiały do pakowania paczek, a lista ta będzie systematycznie wzbogacana o nowe produkty.

  InPost od samego początku stara się wyróżniać na tle konkurencji, a sklep Out Of The Box jest kontynuacją tej idei. Klienci mogą znaleźć w sklepie na razie kilka oryginalnych produktów do domu, ubrania i akcesoria. Asortyment sklepu obejmuje również pomysły na prezenty dla dzieci, takie jak zestawy klocków InPost, plecaki, kolorowe ubranka i tekturowe zestawy – stolik i krzesełko.

  Jakie kategorie produktów kupimy w Out of The Box?

  Sklep Out Of The Box oferuje wyjątkowe produkty w ramach sześciu kategorii: dom i ogród, dla dzieci, klocki, ubrania, outdoor i sport oraz materiały do pakowania. Produkty te zostały zaprojektowane i wyprodukowane wspólnie z polskimi firmami, z myślą o stworzeniu praktycznych i ciekawych wizualnie produktów, które pozwolą właścicielom wyróżnić się z tłumu.

  InPost chce również zmotywować klientów do wprowadzenia do swojego życia ekologicznych nawyków, poprzez rezygnację z jednorazowych reklamówek na rzecz bawełnianych toreb na zakupy. Wiele materiałów dostępnych w ofercie sklepu wykonane zostało z surowców pochodzących z recyklingu, co z pewnością ucieszy zwolenników ekologicznych rozwiązań.

  Więcej informacji o ofercie sklepu można znaleźć na stronie internetowej https://outofthebox.pl/.

  Źródło: Informacja Prasowa

  Nowe