Pierwszy w Polsce Zlot Audi A2

Forum internetowe zrzeszające fanów Audi A2 działa już od 2012 roku, jednak to dopiero w tym roku klubowicze spotykają się po raz pierwszy.

 

Model Audi, który dopiero niedawno zaczął być popularny w Polsce, głównie ze względu na wysoką początkową cenę wzbudza wiele emocji. Jest to unikatowy model z w pełni aluminiowym nadwoziem, który swoją zgrabnością i ekonomicznym silnikiem przekonuje coraz to nowych użytkowników.

Model ten był produkowany od roku 1999, a produkcja zakończyła się w roku 2005. Ze względu na tak małą popularność modelu, klub bardzo długo zbierał użytkowników forum, których obecnie jest ponad 1600 osób.

Dopiero 20 maja tego roku klub planuje I Ogólnopolski Zlot Użytkowników tego modelu. Wybór padł na środkową część kraju nad malowniczym zalewem w Koninie! To tam zjadą się A’dwójki z całego kraju. W planach uczestnicy przejadą kolumną samochodów jedną z pobliskich tras a po powrocie zaplanowano grillowanie oraz wspólną integrację uczestników. Nie zabraknie też atrakcji dla uczestników – grillowanie rozpocznie wspólna degustacja klubowego tortu, przygotowanego specjalnie na tą okazję. Dla klubowiczów przewidziane są także upominki od partnerów Zlotu.

Jeśli nie masz planów na weekend majowy to doskonała okazja aby poznać nowych ludzi oraz przyjrzeć się bliżej zaletom tego unikatowego modelu. Być może jeszcze o nim nie słyszałeś a może to być kolejny samochód w Twoim garażu. Pomimo tego, że to dość specyficzny model klubowicze intensywnie w niego inwestują. Z reguły jest on drugim samochodem w rodzinie tuż obok większych modeli. Użytkownicy twierdzą, że ma swój urok i można się w nim zakochać.

Organizatorzy zachęcają do aktywności poprzez promowanie wydarzenia różnymi kanałami w social mediach. Obecność klubu możemy zauważyć nie tylko na Facebooku ale także na Instagramie oraz Twitterze, to rzadkość wśród innych Klubów motoryzacyjnych. Do tej pory pomyślnie udało się dotrzeć do użytkowników, którzy wyrazili chęć uczestniczenia w wydarzeniu i zapisali się na Zlot. Niektórzy użytkownicy tego modelu czekali na takie wydarzenie 7 lat aż w końcu w tym roku mogą wziąć w nim udział.

 

Więcej informacji o wydarzeniu: www.zlotaudia2.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Samsung S21 FE vs S20 FE. Czy nowszy model jest warty dopłaty?

Szukasz nowego telefonu dla siebie lub swoich bliskich? Jednym...

Czym seria M Samsunga różni się od serii A?

Z roku na rok liczba wprowadzanych na rynek smartfonów...

Jak zainstalować presety do Adobe Lightroom?

Presety oraz profile do Adobe Photoshop Lightroom i Lightroom...

Wyjaśnienie RTP w sloty online

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest RTP w automatach,...

Pierwszy zwiastuj filmu John Wick: Chapter 4 już dostępny!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów serii John Wick....

Nowa wersja aplikacji Spotify na WatchOS

Posiadasz smartwatch z systemem WatchOS i korzystasz ze Spotify?...
0
Would love your thoughts, please comment.x