More

  Piłka nożna w twojej kieszeni: EA SPORTS FC Tactical

  EA SPORTS FC kontynuuje innowacje w świecie wirtualnej piłki nożnej, prezentując EA SPORTS FC Tactical. To turowa gra strategiczna na urządzenia mobilne, która ma zadebiutować na rynku na początku 2024 roku.

  EA SPORTS FC Tactical nie będzie tradycyjną symulacją piłkarską, ale zaoferuje turową rozgrywkę strategiczną. Gracze będą mieli dostęp do ponad 5000 zawodników z ponad 10 wiodących lig świata, co zapewnia ogromne pole do wyboru podczas tworzenia własnej drużyny.

  Głęboka strategia na pierwszym planie

  Gra postawi przede wszystkim na strategię. EA SPORTS FC Tactical będzie symulować mecze piłkarskie, gdzie decyzje takie jak obrona, atak czy zarządzanie wytrzymałością zawodników będą miały kluczowe znaczenie. Jak podkreślił Nick Wlodyka, SVP, GM EA SPORTS FC, celem jest zanurzenie gracza w piłkarskim świecie w sposób nieznanym dotąd.

  Bogactwo trybów i personalizacja

  EA SPORTS FC Tactical oferować będzie różnorodne tryby rozgrywki – od meczów towarzyskich, poprzez ligi, aż po rozgrywki rankingowe. Oprócz samej rozgrywki na boisku gra umożliwi też trenowanie zawodników, aby doskonalić ich umiejętności, a także personalizowanie drużyny, stadionów i sprzętu.

  Jak zagrać?

  Osoby zainteresowane nową grą od EA SPORTS FC mogą się zarejestrować przed premierą poprzez Google Play i App Store. Oficjalne wydanie EA SPORTS FC Tactical planowane jest na początku 2024 roku.

  Nowe