More

  Ulubiona aplikacja fotografów i grafików Pixlr przestanie być darmowa

  Darmowe programy do edycji grafiki stają się powoli rzadkością. Coraz częściej za te lepsze przychodzi nam zapłacić. Właśnie na to ostatnio narzekają użytkownicy przeglądarkowych Pixlr X oraz Pixlr E. Czy da się ich wciąż używać za darmo?

  Pixlr X oraz Pixlr E przestają być darmowe

  Aplikacje Pixlr zaliczamy do najlepszych darmowych programów do edycji zdjęć w wersji przeglądarkowej. Dzięki nim nawet osoba nie posiadająca zdolności edytorskich jest w stanie wykonać obróbkę zdjęć. Mają one w swojej bazie dziesiątki dostępnych filtrów, łatwe usuwanie niepożądanych elementów, ale także bardzo przystępną funkcję wycinania i kadrowania. Zdecydowanie największą zaletą było także to, że były bezpłatne. Niestety ostatnia aktualizacja wszystko zmieniła.

  Rzecz jasna aplikacja Pixlr w niektórych obszarach pozostanie darmowa. Edycja zdjęć nie wymaga logowania, można będzie także pobawić się filtrami. Jednak jeśli zechcemy pobrać kolejne — trzecie zdjęcie przerobione w aplikacji tego samego dnia, to pojawi się problem. Jest to limit, który możemy znieść poprzez wykupienie abonamentu.

  Ile kosztuje Pixlr?

  Jeśli chodzi o samą cenę subskrypcji Pixlr to nie jest ona specjalnie wygórowana. Do wyboru mamy trzy rodzaje abonamentów, które dadzą nam dostęp do różnych rzeczy.

  Po wybraniu dowolnego pakietu pojawia nam się cena, jednak należy do niej doliczyć podatek i opłaty dodatkowe. W ten sposób Pixlr Plus wynosi nas 2,15 USD za miesiąc, a Pixlr Team 12,99 USD miesięcznie.

  Jak używać Pixlr bez opłat?

  Na szczęście jest sposób, dzięki któremu możemy korzystać z Pixlr w nieskończoność bez wydawania pieniędzy. Jednak w tym wypadku musimy obejść się bez dotychczasowej biblioteki dzieł własnych. Może stać się to uciążliwe dla niektórych użytkowników. Jednak wciąż będziecie mogli edytować oraz pobierać swoje zdjęcia. Aby to zrobić, uruchamiamy aplikację w karcie incognito bez logowania. Robimy to za każdym razem, kiedy dojdziemy do limitu 3 zdjęć.

  Nowe