More

  Pokrowce do iPhone 15 | NJORD: prezentuje nowości dla Apple

  Nie minął nawet tydzień od premiery najnowszej serii iPhone 15, a firma NJORD już prezentuje swoje etui. Oprócz ciekawego się designu, pokrowce są zgodne z rygorystycznymi normami wojskowymi MIL. STD. 810H. Zrezygnowano z metalowych dodatków, a wszystkie elementy, takie jak logo i obramowanie aparatu, są estetycznie dopasowane do koloru użytego materiału.

  Technologie i kompatybilność

  Cała linia produktów NJORD współpracuje z technologiami bezprzewodowego ładowania MagSafe i Qi2. Niezależnie od użytego materiału – czy to islandzka skóra łososia, welur, zamsz czy przetworzony plastik GRS – każde etui wspiera nowoczesne standardy ładowania.

  Wytrzymałość i jakość materiałów

  Nie tylko skóra łososia, ale również tkaniny i zamsz używane w produkcji etui są wytrzymałe i trwałe. Zamszowe pokrowce przeszły testy trwałości ścierania Martindale, potwierdzając ich odporność na zużycie. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się produktem, który nie tylko wygląda dobrze, ale też wytrzyma długie lata użytkowania.

  Ekologia

  Wykorzystane tworzywa sztuczne są w 100% recyklingowane i posiadają certyfikat GRS. Opakowania również są zgodne z certyfikatem FSC™. Ponadto, skóra łososia, która w innym przypadku byłaby odpadem, jest poddawana procesom recyklingu i wykorzystywana w produkcji etui. Firma korzysta również z tkanin marki Gabriel, które w 98% są wykonane z recyklingowanego poliestru i posiadają certyfikaty EU Ecolabel oraz OEKOTEX 100.

  Design i paleta kolorów

  Najnowsze pokrowce NJORD oferują różnorodność kolorystyczną, od łososia przez welur aż po zamsz i plastik GRS. Dzięki temu, każdy, kto interesuje się modą, może dopasować etui do swojego stylu i garderoby.

  Cena i dostępność

  Etui można już kupić u wybranych partnerów NJORD. Ceny zaczynają się od 139 zł za etui z przetworzonego plastiku GRS. Welurowe etui z serii Sustainable Fabric są dostępne za 169 zł, a zamszowe z serii Sustainable Suede za 189 zł. Najbardziej luksusowe, wykonane z islandzkiej skóry łososia, oferowane są w cenie 239 zł.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe