Powerbank LAMAX – wytrzymałość i elegancja

Z racji tego, że ekrany w smartfonach są coraz większe, ich czas pracy na pojedynczym ładowaniu staje się coraz krótszy. W przypadkach, kiedy baterii w telefonie jest tyle, co nic – deską ratunku jest powerbank. Firma LAMAX w swojej ofercie posiada tego typu urządzenie, którego pojemność wynosi 10000 mAh.

Powerbank LAMAX to urządzenie wykonane bardzo dobrze przy pomocy solidnych materiałów. Cały korpus urządzenia został wykonany z metalowego materiału, który skutecznie zabezpiecza wnętrzności powerbanka i jest wytrzymałe. Niestety, materiał ten jest podatny na zarysowania, co może wpłynąć na estetykę urządzenia. Poza tym jego design jest bardzo prosty i nie wyróżnia się tym na tle innych urządzeń.

Powerbank firmy LAMAX ma zaokrąglone krawędzie, dlatego też jego chwyt jest bardzo pewny. Wymiary urządzenia to 135 x 70 x 13 mm przy 233 gramach.

Na obudowie znajdziemy dwa porty USB typu A, do których podłączymy kable właśnie z taką końcówką. Dodatkowo znajdziemy tutaj również nowoczesne wejście USB typu C oraz microUSB. To właśnie USB typu-C służy do ładowania powerbanka. Na prawej krawędzi znajdziemy cztery diody mówiące o poziomie naładowania urządzenia, a aby je sprawdzić, wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się po przeciwległej stronie.

Powerbank korzysta z funkcji szybkiego ładowania Fast Charge, co pozwala na sprawne naładowanie urządzenia. USB typ A oferuje 3A przy 9V lub 2A przy 12V. Podobnie jest w przypadku złącza USB C. Powerbank firmy LAMAX o pojemności 10000 mAh jest w stanie naładować telefon o baterii 3000 mAh w przeciągu półtorej godziny przez 2,5 raza co jest dobrym wynikiem.

Pełne ładowanie powerbanka po całkowitym wyczerpaniu z niego energii wynosi około 5-6 godzin. Bardzo przyzwoity wynik, jednak znajdziemy kilka urządzeń, które ładują się szybciej.

Firma LAMAX wyposażyła swój powerbank w różnego typu zabezpieczenia. Znajdziemy tutaj ochronę przed przepięciami, przegrzaniem oraz przeładowaniem.

Powerbank firmy LAMAX to urządzenie, które przyda się w każdym momencie. Jest w stanie ładować do kilku urządzeń jednocześnie i jest bardzo poręczne. Bez problemu zmieści się do torebki, plecaka, a nawet kieszeni. Jego solidne wykonanie sprawia, że urządzenie wytrzymałe i przetrwa niejeden upadek.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne

Jak przygotować się do śmierci ? Pomoże w tym specjalna aplikacja

Śmierć dla każdego z nas jest czymś nieznanym i...

UOKiK nałożyło karę na vinted. Firma ma zapłacić ponad 5 mln złotych

UOKiK wydało decyzję w sprawie litewskiej spółki Vinted. Nałożyło...

Avatar 2 w oficjalnym zwiastunie. To robi naprawdę wrażenie

20th Century Studios w końcu zaprezentowało oficjalny zwiastun filmu...

Inteligentne śruby wpłyną na bezpieczeństwo kontrukcji

Każda konstrukcja ma mnóstwo połączeń śrubowych. Te natomiast narażone...

Snapchat dodaje nowe funkcje do zakupów w rozszerzonej rzeczywistości

Snapchat jest wciąż bardzo popularny. Dlatego też twórcy co...

Maska neutralizująca gazy z beknięć… dla krów

Brytyjski następca tronu — książę Karol ogłosił konkurs Terra...
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x